Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Granatowoszary Sundaville niezalogowany
25 października 2023r. o 13:46
Przecież PiS wygrało. Od kiedy to po wyborach sumuje się głosy przegranych i wmawia się, że to zwycięstwo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Poziomka niezalogowany
25 października 2023r. o 13:54
''Mój cel dzisiaj to odbudować pozycję mojego kraju w Europie. Wyniki wyborów w Polsce i niesamowita frekwencja, jestem ogromnie dumny z moich rodaków. Udowodnili, że antydemokratyczne nastroje nie muszą być trendem. Jestem bardzo dumny z bycia Polakiem i Europejczykiem. Polacy czekali na tę chwilę długie osiem lat''

i się doczekali ....;)
a piSSlamskie łajzy kiedyś straszyli ''robakami'' a jak przyszło do głosowania to teraz łżą że się pomylili przy głosowaniu...;D
wszyscy naraz? ...a może to robota ''ruskich hakerów'' ? ;D


kiedyś piSSlamska Fotyga podpisała dokumenty o tym że Polska zrzeka się reparacji od Niemiec...
to też ''pomyłka''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółty Krwawnik niezalogowany
25 października 2023r. o 16:30
~~Jan napisał(a): Wczoraj pierwszy raz piłem colę bez whisky. Jezu, jak ludzie mogą to pić?


Ja coli używam tylko do odrdzewiania śrub.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
25 października 2023r. o 18:51
https://tvn24.pl/szczecin/chlebowo-stargard-pracowal-w-polu-zostal-ranny-w-poblizu-policjanci-trenowali-strzelanie-7408581

szymczyk jeszcze nie uciekł a już mamy kolejną aferę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowy Styrakowiec niezalogowany
25 października 2023r. o 21:10
Przecież PiS wygrał czy to się komuś podoba czy nie. Po raz trzeci z rzędu, co nie udało się żadnej partii wcześniej.
Tusk tak naprawdę jest największym przegranym bo miał samodzielnie bez swoich przystawek wjechać na białym koniu. Ale jak to Tusk znowu zawiódł i teraz musi udawać kolegę tych przygłupów, których mam głęboko w ***ie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdrastwujtie rebiata niezalogowany
26 października 2023r. o 15:41
https://wiadomosci.wp.pl/mejza-wybuczany-w-sejmie-hanba-6956341559781920a

Hańba mejzie i jego głupim pisowskim wyborcom !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lex banda niezalogowany
26 października 2023r. o 16:42
Czy pis zrobi rząd na uchodźtwie ?? Najlepiej w Moskwie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dobranoc Polsko niezalogowany
26 października 2023r. o 19:19
https://www.fakt.pl/polityka/henryk-kowalczyk-wazny-polityk-pis-uderza-w-czlowieka-zbigniewa-ziobry/08h13qc

Pisowce nie warci są kłaka funtòw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza