Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Barwinkowa Bergenia niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 18:52
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a):
PanM napisał(a): [
PanieM. W zarobionych przez kogoś pieniądzach ktoś inny zapłacił za podatki płacone od tych pieniędzy. Czyli z tym to na zero wychodzi. Niech PanM nie przesadza. Rozumiem ideologiczny zapał, ale trzeba myśleć i zachować rozsądek. 60% to i tak zdzierstwo! Zwłaszcza, że w każdym kraju spora część podatków się po prostu marnuje.


Płatnikiem końcowym zawsze jest klient .Ab ten jest podatnikiem .Więc ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowa Bergenia niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 18:52
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a):
PanM napisał(a): [
PanieM. W zarobionych przez kogoś pieniądzach ktoś inny zapłacił za podatki płacone od tych pieniędzy. Czyli z tym to na zero wychodzi. Niech PanM nie przesadza. Rozumiem ideologiczny zapał, ale trzeba myśleć i zachować rozsądek. 60% to i tak zdzierstwo! Zwłaszcza, że w każdym kraju spora część podatków się po prostu marnuje.


Płatnikiem końcowym zawsze jest klient .Ab ten jest podatnikiem .Więc ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 20:27
Więc? Więc pomyśl. Ja kupiłem w twoim sklepie towary za 6000 PLN, a ty kupiłeś u mnie usługi z podstaw arytmetyki i zarobiłem netto 6000 PLN. To usługa i zakupy płacona prywatnie z zarobionych pieniędzy netto (po opodatkowaniu) , a nie zaliczana w koszty firmy. To jak z tym podatkiem? Płacę raz czy dwa razy, jak chce PanM?
Jak PanM dobrze pokombinuje, to wyjdzie na to że płacimy 200% podatku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
20 sierpnia 2018r. o 20:44
Wars napisał(a): Fobiak , Ja Tobie jasno napisałem że stałem po stronie robotników i opozycji , może Ty jesteś byłym członkiem i aktywistą komunistycznym broniącym przywódców systemu totalitarnego , w przeciwieństwie do Ciebie nie potrzebuję korepetycji z najnowszej historii , byłem jej pilnym obserwatorem i uczestnikiem wielu wydarzeń .


nie wymieniaj wszystkich robotnikow, wymien choc jednego. co robiles w opozycji, roznosiles ulotki? nie bronie nikogo z przywodcow, bronie prl-u. nie potrzebujesz korepetycji bo w hipokryzji nie masz silnych przeciwnikow dlatego nie mogles byc silnym obserwatorem ale jestes silnym bucem i to w kazdym wydarzeniu..
pewnie przyjechales do prl na sam koniec i nie wiesz co to bylo bo ona ciebie nie wychowala, no mogles jeszcze spasc z drzewa jak kazdy poszkodowany przez system prl w boleslawcu.
napluj jeszcze staremu na grob tak to robil przemciu z grobem swojego stargo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowy Krwawnik niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 20:46
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/mswia-odpowiada-rpo-ws-spotkan-z-wladzami/fmsvc9g

komuniści przy pislamistach to małe piwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 21:05
fobiak napisał(a):
Wars napisał(a): Fobiak , Ja Tobie jasno napisałem że stałem po stronie robotników i opozycji , może Ty jesteś byłym członkiem i aktywistą komunistycznym broniącym przywódców systemu totalitarnego , w przeciwieństwie do Ciebie nie potrzebuję korepetycji z najnowszej historii , byłem jej pilnym obserwatorem i uczestnikiem wielu wydarzeń .


nie wymieniaj wszystkich robotnikow, wymien choc jednego. co robiles w opozycji, roznosiles ulotki? nie bronie nikogo z przywodcow, bronie prl-u. nie potrzebujesz korepetycji bo w hipokryzji nie masz silnych przeciwnikow dlatego nie mogles byc silnym obserwatorem ale jestes silnym bucem i to w kazdym wydarzeniu..
pewnie przyjechales do prl na sam koniec i nie wiesz co to bylo bo ona ciebie nie wychowala, no mogles jeszcze spasc z drzewa jak kazdy poszkodowany przez system prl w boleslawcu.
napluj jeszcze staremu na grob tak to robil przemciu z grobem swojego stargo.


Obrona systemu komunistycznego jaki był w PRL może świadczyć tylko o jednym - fobiak
nic a nic nie potrafi zrozumieć. Krótko mówiąc - raczej słabo myślący człowiek z niego jest. Ewentualnie jest byłym aparatczykiem komunistycznych władz i teraz rozpaczliwie chce bronić swoich złych decyzji z przeszłości. A co takiego fajnego w tym PRLu było? Większą część życia w PRL przeżyłem i nie mogę sobie przypomnieć, co wtedy takiego wspaniałego było. Zabijanie ludzi, dosyć masowe we wczesnym PRLu i wybiórcze, ale zabijanie, w schyłkowym tak ci się podoba? Poznań 1956, grudzień 1970 podobają ci się? Najazd na Czechosłowację w 1968 ? Pamiętam, jak wojsko z czołgami przez Bolesławiec jechało. Kartki na wszystko też ci się podobały? I wszechobecnamoderacja? Brak możliwości wyjazdu do większości krajów świata? Wystarczało ci po 1972 na zakupy do NRD pojechać, żeby być szczęśliwym?
Dobry masz nick - fobiak! To sporo o tobie mówi.

P.S.
Naucz się pisać. Ponoć w PRLu zlikwidowano analfabetyzm, ale jakoś ciebie to chyba nie dotyczy.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 21:07
Popłuczyny po PRLu są silne na bolec.info. C-enzu-ra na moderacja zmienili. Głupota politycznej poprawności dopadła redaktorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowy Judaszowiec niezalogowany
20 sierpnia 2018r. o 21:12
zapomniałeś dopisać że za prl nie było bezdomnych (niebieskie ptaszki) do każdego systemu trzeba się przystosować ,aby żyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne