Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~Czekoladowy Krwawnik niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 7:46
pis to katastrofa totalna dla Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
21 sierpnia 2018r. o 8:47
PanM napisał(a):
fobiak napisał(a):
Wars napisał(a):
napluj jeszcze staremu na grob tak to robil przemciu z grobem swojego stargo.


Nie posuwaj się zbyt daleko w nikomu nie potrzebnym wyimaginowanym konfabulacjom.

Wszyscy znający temat wiedzą że mój ojciec był całe życie bardzo przyzwoitym człowiekiem.Ja byłem i jestem z niego dumny.Zawsze miałem do niego szacunek.
Kto Ci nakładł do głowy takich bzdur?


zajrzyj sobie do swoich postow z 2014-2016 a jak to nie pomoze moge ci wkleic twoje maile. jesli twoj ojciec budowal system i ty sie w nim wychowales bez spania na ulicy i bez zebrania to nie bylo tak zle, nikt ciebie nie zmusza do obrony czegos co nie funkcjonowalo. jesli sie czegos nie broni, nie znaczy, ze trzeba to opluc, nie pluje sie na ojcowizne ale co taki buc moze wiedziec. pomysl dlaczego, tobie tu wszyscy wypominaja ojca, bo sobie zapamietali jak go opluwales. ty sam go tu wcisnales.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
21 sierpnia 2018r. o 8:49
LISTA HAŃBY pis
Pis chce przebić populistyczną kreatywnością okres tzw komuny. Oni Polakom kartki ,PiS 500+ .Oni LOK pis Obronę Terytorialną.Oni towarzyszy w komitetach , pis nienasyconych nieuków w spółkach skarbu państwa .Oni pochody pis pielgrzymki. Oni wiece pis modlitwy Wspólna jest dla nich służalcza jak zawsze publiczna TVP .
/ Bo korupcja , malwersacje , nierówność , szykany , nadużywanie władzy, patologia polityczna są państwowe/[img=1534834157_8xyuprq.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowy Krwawnik niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 9:36
do czego służy wojsko?

wojsko służy do mszy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowy Krwawnik niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 9:42
https://natemat.pl/246951,andrzej-duda-awansowal-ksiedza-ktory-jest-w-rezerwie-plk-slawomir-zarski


nowo mianowany kapelan na stopień generalski !
musi zarabiać dobrze ponad 10 tyś !

czy poprowadzi wojsko do ataku nowiutkimii kuwetami ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
21 sierpnia 2018r. o 9:54
fobiak napisał(a):
PanM napisał(a):
fobiak napisał(a):
Wars napisał(a):
napluj jeszcze staremu na grob tak to robil przemciu z grobem swojego stargo.

Kto Ci nakładł do głowy takich bzdur?


zajrzyj sobie do swoich postow z 2014-2016 a jak to nie pomoze moge ci wkleic twoje maile. jesli twoj ojciec budowal system i ty sie w nim wychowales bez spania na ulicy i bez zebrania to nie bylo tak zle, nikt ciebie nie zmusza do obrony czegos co nie funkcjonowalo. jesli sie czegos nie broni, nie znaczy, ze trzeba to opluc, nie pluje sie na ojcowizne ale co taki buc moze wiedziec. pomysl dlaczego, tobie tu wszyscy wypominaja ojca, bo sobie zapamietali jak go opluwales. ty sam go tu wcisnales.


Puknij się w swoją chorą główkę -- Dawaj te swoje przykłady.
Przykłady gdzie w najmniejszy stopniu źle wyrażałem się o swoim ojcu.
Masz moje przyzwolenie ale pamiętaj -- muszą być prawdziwe i wiarygodne a nie wyssane z Twego fiuta.[img=1534838088_k3c1kki.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Buk niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 10:05
mdli mnie gdy dzieci resortowych po latach rozpływają się w zachwytach nad swoimi ojcami ... twój też był skromy i ciepły?

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/monika-jaruzelska-o-ojcu-generale-jaruzelskim-byl-czlowiekiem-skromnym-aa-hfPe-tuYR-7qzy.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Buk niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 10:06
te ruskie medale przypinali mu za skromność i uczciwość?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza