Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Czekoladowy Krwawnik niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 9:59
historia wg pislamu mówi:
w XVIII w p.n.e. niejaki MATOŁżesz przedstawił 10 przykazań, które sam negocjował
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowy Krwawnik niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 10:03
koran pislamu rozdział 1.
tymi ręcami obaliłem komunizm ale teraz chcę żeby Polska była znowu jak za mojego dzieciństwa - bohater pisu kłamczyński
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowy Krwawnik niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 10:05
koran pislamu rozdział 2
na poczatku Bóg stworzył niebo i ziemie... i zaraz potem jarosława i alika kłamczyńskich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowy Krwawnik niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 10:06
księga pislamu rozdział 3.
morawiecki wygrał II wojnę światową i wyzwolil obozy koncentracyjne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowy Krwawnik niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 10:08
księga pislamu - nieznane dotąd fragmenty
Jeszcze przed traktatem akcesyjnym mało znany ale wytworny negocjator morawiecki decyduje o kształcie powojennej Europy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowy Krwawnik niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 10:17
~~Czekoladowy Krwawnik napisał(a): koran pislamu rozdział 1.
tymi ręcami obaliłem komunizm ale teraz chcę żeby Polska była znowu jak za mojego dzieciństwa - bohater pisu kłamczyński


to ja nie obaliłem komuny ? - s. piotrowicz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 11:18
fobiak napisał(a): widze, ze sie wyspales i piszesz z sensem ale te 500+ sobie odpusc bo to dla polakow a biednych mamy w ch.. dobrze, ze degradujesz boleslawiec ze stolicy ulotek bo tamten buc , danka i pozostali bohaterzy zrobili z miasta stolice. co wolisz 500+ dla polakow czy odszkodowania dla zydow?

Z tego co tu wypisuje panM to raczej chciałby oddać wszystko żydom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18910
#Wars nieaktywny
22 sierpnia 2018r. o 12:50
Fobiak , do Ciebie i Twojego komentarza bardzo pasuje to określenie --- konfabulacja --
1. «zmyślanie, koloryzowanie na jakiś temat»
2. «podawanie zmyślonych faktów, połączone z przekonaniem o ich prawdziwości, występujące m.in. przy zaburzeniach pamięci; też: taki zmyślony fakt» … podaj choć jeden przykład że napisałem że jakikolwiek działacz opozycji z Bolesławca zasłużył na miano bohater , nikt z nas na to nie zasłużył . Z Panią Danutą moje drogi się rozeszły w 1989 r. mimo tego mam dla Pani Danuty szacunek za to co robiła wcześniej . Zadam Tobie pytanie , skąd u Ciebie taka pogarda do ludzi którzy w większym lub mniejszym stopniu podjęli walkę z systemem totalitarnym , czy jest to tęsknota za przywilejami jakie mieli członkowie PZPR w PRL , czy też jak o takich jak Ty wypowiadają się psycholodzy , ludzie z kompleksami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.