Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

2161
#fobiak nieaktywny
21 sierpnia 2018r. o 22:30
Wars napisał(a): Fobiak , nie tylko ja ale i pozostali którym odpisałeś poznaliśmy twarz obrońcy PRL , cynizm i pogarda , rynsztokowy język człowieka z marginesu społecznego , tacy jak Ty nie są w stanie mnie obrazić , szczytem chamstwa popisałeś się w stosunku do Pana M ( Przemka ) . Czy roznosiłem ulotki , między innymi było też roznoszenie ulotek . Byłem na procesie jednego z kolegów z Bolesławca u którego bezpieka podczas rewizji w domu znalazła ulotki , został skazany na 3 i pół roku bezwzględnego więzienia , koleżanka za to samo dostała trzy lata . Sędzia w uzasadnieniu podał że stanowią zagrożenie dla PRL . Zgadzam się że PRL mnie nie wychowała , wystarczy że udało im się z Tobą , mnie wychował Ojciec antykomunista i wujkowie walczący z komunizmem w okresie powojennym . Pierwsze moje doświadczenie to marzec 1968 r. , miałem skończone 17 lat , spotkaliśmy się z kilkoma kolegami w rynku , podeszło do nas dwóch milicjantów z psem poinformowali o zakazie zgromadzeń - ( mówiło się wtedy że więcej jak pięciu to banda ) - podeszło do nas jeszcze paru kolegów , pojawiło się też więcej milicjantów , wyjęli pały , my uciekaliśmy a oni nas ganiali , wtedy traktowaliśmy to jako dobrą zabawę , dopiero wieczorem z Radia Wolna Europa dowiedzieliśmy się o protestach studentów . Widzisz " przemiły " Fobiaku wygląda na to że Ty byłeś grzecznym dzieckiem PRL-u ja łobuzem i warchołem .


doopku, prl wychowala wszystkich, mogla sie nazywac kpiwkl, rp, 2rp. itp. forgiela podwoiles, i nie pieciu, tylko trzech, na rynku bys nie postal bo takich bucow jak ty zawsze lali ci co mieszkali po poludniowej stronie. a twoimi ulotkami mozesz sie wnukom sasiada afiszowac bo lganie tobie nie wychodzi, jutro napiszesz, ze wodke roznosiles i rozlewalaes dlatego jestes bohaterem. wychowala cie prl i nie mozesz byc ukraincem ani szwabem, nawet jesli jednym z nich jestes. oczywiscie, ze bylem grzecznym dzieckiem prl-u, mam , prl na kazdym swiadectwie i dokumencie, nawet recydywisci to wiedzieli, ze zyja w prl i nie siedza w amerykanskich wiezieniach. gloopszy od ciebie przemciu tez bronil robotnikow aby zarabiali ale nie wiecej niz on, on jest rowniez wiekszym hipokryta od ciebie bo uciekl od ojca do babki w 18 roku zycia i stal sie samodzielnym, czyli byl opozniony w rozwoju bo inni ucieklali wczesniej ale ojcow nie opluwali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
21 sierpnia 2018r. o 23:22
fobiak napisał(a):
Wars napisał(a): Fobiak , szczytem chamstwa popisałeś się w stosunku do Pana M ( Przemka ) .

doopku, prl wychowala wszystkich,/....../ gloopszy od ciebie przemciu tez bronil robotnikow aby zarabiali ale nie wiecej niz on, on jest rowniez wiekszym hipokryta od ciebie bo uciekl od ojca do babki w 18 roku zycia i stal sie samodzielnym, czyli byl opozniony w rozwoju bo inni ucieklali wczesniej ale ojcow nie opluwali.


Nie chce mi się kopać z koniem ale skoro tak to KWITY NA STÓŁ .
Potwierdź to co nasmarowałeś.
1/- że broniłem robotników .
2/- że kiedykolwiek mieszkałem u babci
3/- Że kiedykolwiek oplułem godność swego ojca .
p.s -- nie ma znaczenia kogo Ty uważasz za głupszego od siebie bo i tak dla większości pozostaniesz anonimowym Trollem.Teraz masz okazje dowieść swoich racji lub nie .
Możesz nawet / o co Cię nie posądzam / się podpisać z nazwiska zanim ja to zrobię.Było tu już kilku takich a na koniec zmieniali nick i siedzieli z podkulonym ogonem.[img=1534886560_tu3xttx.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowy Łubin niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 23:26
I cyk obrazeczek. Pan to jesteś gość, obrazeczki jak z rękawka wyciąga. Niech pan opowie jak z komuną walczył, bo nie mogę zasnąć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Gunera niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 2:19
~~Limonkowy Łubin napisał(a): I cyk obrazeczek. Pan to jesteś gość, obrazeczki jak z rękawka wyciąga. Niech pan opowie jak z komuną walczył, bo nie mogę zasnąć


Śpisz ? Spij spij rano komuna czeka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowy Krwawnik niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 9:21
komunistyczny prokurator piotrowicz hańbi i kpi z Polski w żywe oczy -
przesłuchuje kandydatów do Sądu Najwyższego i bada ich kwalifikacje zawodowe i moralne

NIGDY WIĘCEJ BANDYCKIEJ ZMIANY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
22 sierpnia 2018r. o 9:24
~~Limonkowy Łubin napisał(a): I cyk obrazeczek. Pan to jesteś gość, Niech pan opowie jak z komuną walczył, bo nie mogę zasnąć


Nie powinienem polemizować z takimi jak Ty pisowska tyldo ale dla dobra sprawy.
W tamtych czasach wszystko zostało poukładane poza oczami gawiedzi w Gdańsku i Warszawie.
Takim jak ja i wszystkim bez względu na status i poglądy mieszkańcom prowincji tylko się wydawało że z czymś lub o co walczą.Historia bardzo szybko pokazała gdzie działacze solidarności mają Polaków i ich miejsca pracy.
Ci bardziej gorliwi do dzisiaj odrywają kupony albo za noszenie ulotek albo za to że dali się złapać. Wprost " KOMBATANCI "Naród wystawili do wiatru stwarzając pozory demokracji. Pieniądze za wyprzedawany bezsensownie majątek w całości zasilały i ZASILAJĄ PARTYJNE KIESY./ na przykład sprzedaż działek budowlanych i ziemi rolnej/
To ztąd ci wszyscy politykierzy nie skalani nigdy pracą są dzisiaj multimilionerami.
Dzisiaj pozyskują kapitał drenując spółki skarbu państwa i samorządów przez " niby rady nadzorcze./ zobaczcie gdzie zarabia część Bolesławieckich radnych/
Aby się nie rozpisywać tak dobry człowieku wygląda naga prawda o Polskiej polityce.
Jeśli nie rozumiesz dlaczego udaje się im trwać u władzy spójrz na siebie. Władza skłóca bo potrzebuje klakierów i zamieszania./ 500+, obietnice +, łapanie czarownic +/Efekty -- dla władzy + dla ludzi kiełbasa wyborcza która jest na długą metę trująca. /komuna/[img=1534922641_xfpdbbx.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 9:35
LUDZIE ZAWSZE BĘDĄ GADAĆ - wypisz, wymaluj, definicja panaeMa.
Zawsze sobie pogada, wiecznie niezadowolony, nic mu się nie podoba. No i hasła wypisywał "gdzie tylko się da". Daj sobie spokój gościu bo tylko się ośmieszasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
22 sierpnia 2018r. o 9:41
widze, ze sie wyspales i piszesz z sensem ale te 500+ sobie odpusc bo to dla polakow a biednych mamy w ch.. dobrze, ze degradujesz boleslawiec ze stolicy ulotek bo tamten buc , danka i pozostali bohaterzy zrobili z miasta stolice. co wolisz 500+ dla polakow czy odszkodowania dla zydow?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza