Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lista hańby PiS

~~Czekoladowy Krwawnik niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 11:17
kanalia kreował matkę na tą co rzekomo walczyła w powstaniu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18910
#Wars nieaktywny
21 sierpnia 2018r. o 11:29
Fobiak , nie tylko ja ale i pozostali którym odpisałeś poznaliśmy twarz obrońcy PRL , cynizm i pogarda , rynsztokowy język człowieka z marginesu społecznego , tacy jak Ty nie są w stanie mnie obrazić , szczytem chamstwa popisałeś się w stosunku do Pana M ( Przemka ) . Czy roznosiłem ulotki , między innymi było też roznoszenie ulotek . Byłem na procesie jednego z kolegów z Bolesławca u którego bezpieka podczas rewizji w domu znalazła ulotki , został skazany na 3 i pół roku bezwzględnego więzienia , koleżanka za to samo dostała trzy lata . Sędzia w uzasadnieniu podał że stanowią zagrożenie dla PRL . Zgadzam się że PRL mnie nie wychowała , wystarczy że udało im się z Tobą , mnie wychował Ojciec antykomunista i wujkowie walczący z komunizmem w okresie powojennym . Pierwsze moje doświadczenie to marzec 1968 r. , miałem skończone 17 lat , spotkaliśmy się z kilkoma kolegami w rynku , podeszło do nas dwóch milicjantów z psem poinformowali o zakazie zgromadzeń - ( mówiło się wtedy że więcej jak pięciu to banda ) - podeszło do nas jeszcze paru kolegów , pojawiło się też więcej milicjantów , wyjęli pały , my uciekaliśmy a oni nas ganiali , wtedy traktowaliśmy to jako dobrą zabawę , dopiero wieczorem z Radia Wolna Europa dowiedzieliśmy się o protestach studentów . Widzisz " przemiły " Fobiaku wygląda na to że Ty byłeś grzecznym dzieckiem PRL-u ja łobuzem i warchołem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Gunera niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 11:35
~~Kasztankowy Buk napisał(a): mdli mnie gdy dzieci resortowych po latach rozpływają się w zachwytach nad swoimi ojcami ...


A Ty jakich masz rodziców ? Co robili w tamtych czasach, pochwal się . Pracowali , uczyli się czy wynosili gwoździe z fabryki ? Zanim coś napiszesz bucu zastanów się nad sobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoczarny Rozwar niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 12:22
pisowców i Dudy nikt nie chce:

w USA Dudę przyjął burmistrz Jersey City

w Australii gubernator czyli taki marszałek województwa

Duda - burmistrz Wolski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Gunera niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 16:39
~~Czekoladowy Krwawnik napisał(a): do czego służy wojsko?

wojsko służy do mszy


Policja pomaga przym ołtarzu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Wiesiołek niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 17:39
~~Smolista Gunera napisał(a):
~~Kasztankowy Buk napisał(a): mdli mnie gdy dzieci resortowych po latach rozpływają się w zachwytach nad swoimi ojcami ...


A Ty jakich masz rodziców ? Co robili w tamtych czasach, pochwal się . Pracowali , uczyli się czy wynosili gwoździe z fabryki ? Zanim coś napiszesz bucu zastanów się nad sobą.


normalnych, kapujesz? normalnych, jak 90% ludzi, pozostałe 10 % to byli zdrajcy, kolaboranci, sprzedawcy, czerwone świnie komunistyczne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 sierpnia 2018r. o 18:00
~~Kasztankowy Buk napisał(a): mdli mnie gdy dzieci resortowych po latach rozpływają się w zachwytach nad swoimi ojcami ... twój też był skromy i ciepły?

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/monika-jaruzelska-o-ojcu-generale-jaruzelskim-byl-czlowiekiem-skromnym-aa-hfPe-tuYR-7qzy.html


przyzwoici ludzie tylko pracę mieli nieprzyzwoitą

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowy Krwawnik niezalogowany
21 sierpnia 2018r. o 19:49
https://wiadomosci.wp.pl/ojciec-rydzyk-idzie-na-wojne-z-kaczynskim-macierewicz-karta-przetargowa-6286748998362753a

sz-maciar, belzebub i inne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza