Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
25 września 2023r. o 21:47
no i to jest ta cała ''grupa przestępcza''? ;D
no popatrz ty popatrz...prawdziwy gang...

a ilu aresztowali w sprawie sprzedawania wiz? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 21:49
~~Seledynowy Kuflik napisał(a): ogłupili cię w ich sprawach jak teraz ogłupiają w sprawie tego filmu o granicy...
tez nie oglądałeś a wiesz że to ''paszkwil'' ...wiesz bo tak ci kazano ...;D



Oglądałem wiele scen dostępnych w internecie , ciekawe dlaczego dwaj synowie mundurowych nie mają odwagi pisać prawdy o tych co nasz chronią i bronią , jadą przekazem totalnej opozycji .

Moja ocena , jest to paszkwil zgodny z propagandą Łukaszenki i Putina .
Poczytaj kto finansował ten antypolski gniot .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
25 września 2023r. o 21:56
Lucjan...idź już spać chłopie bo chyba zmęczenie daje ci się we znaki...;D
ja piszę o 'matoł-uszu '' i że widnieje w aktach STASI jako TW. Student a ty mi tu pieprzysz o jakimś klesze...

ja wiem że ty mało ogarniasz ale żeby aż tak? ...ewidentnie musisz nad sobą popracować...;D

dałem ci przykład jak twoje ''solidaruchy'' układają się z tym nie(rządem) jak działają przeciw innym związkom...jak łamią wcześniejsze ,wspólne postanowienia...pasuje ci to?
pisze ci o ''Studencie'' a ty tu bredzisz bez ładu i składu...

a może i tu napiszesz że ja bredzę ...:D
prześpij się chłopie...ochłoń ...
może jutro będziesz w lepszej formie...ja lecę na ''szkiełko'' a ty ...wiem ,wiem...tvszczujnia...;D
bywaj ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 września 2023r. o 22:02
~~Seledynowy Kuflik napisał(a): no i to jest ta cała ''grupa przestępcza''? ;D


Janusz nikt ze śledczych nie podaje nazwisk są takie informacje - "Prokuratura przedłuża pracę nad aktem oskarżenia wobec Sławomira Nowaka, a także członków zorganizowanej grupy przestępczej, którą miał kierować."





Dopisane 25.09.2023r. o godz. 22:02:

~~Seledynowy Kuflik napisał(a): Lucjan...idź już spać chłopie bo chyba zmęczenie daje ci się we znaki...;D
ja piszę o 'matoł-uszu '' i że widnieje w aktach STASI jako TW. Student a ty mi tu pieprzysz o jakimś klesze...



Ty piszesz to wiem , a gdzie dowody , widnieje w aktach STASI , gdzie to wyczytałeś , masz rację idę spać zamiast czytać Twoje brednie .
Dzięki za to że nie robiłeś jak wczoraj sztucznego tłoku .
Dobranoc , śnij dalej i jutro opisuj swoje sny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
25 września 2023r. o 22:06
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Seledynowy Kuflik napisał(a): ogłupili cię w ich sprawach jak teraz ogłupiają w sprawie tego filmu o granicy...
tez nie oglądałeś a wiesz że to ''paszkwil'' ...wiesz bo tak ci kazano ...;D



Oglądałem wiele scen dostępnych w internecie , ciekawe dlaczego dwaj synowie mundurowych nie mają odwagi pisać prawdy o tych co nasz chronią i bronią , jadą przekazem totalnej opozycji .

Moja ocena , jest to paszkwil zgodny z propagandą Łukaszenki i Putina .
Poczytaj kto finansował ten antypolski gniot .

pieprzysz bzdury i nic więcej ...
ja filmu nie oglądałem i nawet jednego zwiastuna nie nie zaliczyłem ...
ale kiedy czytam wypowiedzi że jest to ''plucie na mundur żołnierza'' to przypominam ci Lucjan że były przypadki gorszego traktowania polskich żołnierzy ...
ale jest późno a ja teraz nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje o tym o czym juz zresztą też kiedyś pisałe...jutro o tym wspomnę ...

teraz na dobranoc napisz mi czy uważasz to za przyzwoite podsłuchiwanie gen. Skrzypczaka i jeszcze dwóch innych generałów piSSdzielskim Pegasusem?
jutro przy porannej kawie sobie poczytam...
jak znajdziesz w sobie trochę odwagi by na to odpowiedzieć...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
25 września 2023r. o 22:12
Yogi uznał , że ci odpowie za Lucjana, .......ale się położył i mu przeszło:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Kuflik niezalogowany
26 września 2023r. o 6:31
no i nie poczytam....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdzichu niezalogowany
26 września 2023r. o 6:31
RPP nie pilnuje złotego, KRRiTV nie pilnuje TVP, TK nie pilnuje Konstytucji, PKW nie pilnuje wyborów, MF nie pilnuje budżetu, MSZ nie pilnuje migracji, ale wy tam, Scholz i Zełenski, nie obrażajcie Polaków, jasne? Od tego jestem ja, Duda i Kaczyński. Wuc pilnuje wszystkiego sam, swoim wybitnym umysłem (nie ma wielu mądrzejszych) i on nam powie co dobre, co złe, co aferka, co sukces, kto Polak, kto Niemiec itp .A mur na Odrze sami zbudujemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza