Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

22258
#Horus nieaktywny
11 stycznia 2021r. o 19:31
PanM napisał(a): Odpowiem tylko w wątku o prezydencie .
Jeśli przymierzasz się do kierowania większą grupą ludzi , obojętnie czy to brygada w fabryce czy małe miasteczko nie możesz być z góry poplecznikiem lub wrogiem kogokolwiek.
Społeczności składają się z Januszy , Lucjanów i pozostałych. Podejmując decyzje za większe społeczności należy to brać pod uwagę. Nie po to aby komuś jak to nazywasz lizać " -----" ale choć by po to aby kogoś przy okazji nie skrzywdzić.


otóż nie Przemku :)
nie można do tego w ten sposób podchodzić bo patrząc na to przez pryzmat ''truskawek'' ;) nieważne są twoje przekonania czy zachowania a własny interes...
tak samo miasto to ludzie jak forum to też oni...
pokazując to co tobą kieruje pokazuje też to kim mógłbyś się stać po objęciu urzędu ...

i kiedy zestawi się twoją odpowiedź z postawą naszego ratuszowego ''cara'' myślę że niczym byście się nie różnili..;)

''Społeczności składają się z Januszy , Lucjanów i pozostałych.''

chcesz tym powiedzieć że ty jesteś tym ''pozostałym''? :)
czyli?

''za a nawet przeciw''? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
11 stycznia 2021r. o 19:48
Prezydent powinien tworzyć grunt aby lokalne społeczności mogły funkcjonować w jak najlepszej atmosferze i z jak najmniejszą liczbą utrudnień.
Nie ma potrzeby wchodzenia w interakcję z po pierwsze mieszkańcami .
W skrócie lepiej mniej " pomagać " a więcej nie przeszkadzać.
Bo na " państwową lub samorządową " dobroczynność " trzeba skądś czerpać środki.
Gdyby na przykład na placu Popiełuszki zamiast basenu i hotelu powstał wielki obiekt handlowy typu Sukiennice dla lokalnych kupców za niewielkie opłaty można by powiedzieć " WŁADZE MIASTA DBAJĄ O INTERESY LOKALNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI"
A tu strefy dla obcych i podatki dla swoich.
W efekcie takiej polityki piwo w lokalach kosztuje dyche a pracownicy pracują tam na umowy zlecenie. [img=1610390764_u537njn.jpg]



Dopisane 11.01.2021r. o godz. 19:48:

Zaletą truskawek z pola jest to że są z pola ....

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Suchodrzew niezalogowany
11 stycznia 2021r. o 19:48
"1200 szczepień dziennie to ma być Narodowy Program Szczepień?

To raczej ponury żart, pokaz indolencji i braku organizacji."


"62 tysięcy dodatkowych zgonów w 2020, to w 95% emeryci. 58.9 tys razy 2500 PLN (średnie świadczenie) razy 12 (miesięcy) daje dla ZUS zaoszczędzoną kwotę niecałe 2 miliardy rocznie (akurat na TVP).

A ludzie się dziwią dlaczego nie kupujemy szczepionki i nie ma masowych szczepień."


"Emeryci, popierajcie partię czynem, umierajcie przed terminem!" - PRL_bis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowa Tunbergia niezalogowany
11 stycznia 2021r. o 19:53
program pisowskiej kpiny z Narodu +
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 stycznia 2021r. o 20:01
PanM napisał(a):
A tu strefy dla obcych i podatki dla swoich.
W efekcie takiej polityki piwo w lokalach kosztuje dyche a pracownicy pracują tam na umowy zlecenie. [

:Zaletą truskawek z pola jest to że są z pola ....


nic z tego co napisałeś nie wynika ....no może jedno o czym na końcu..

bez ''stref dla obcych'' swoi nie mieli by gdzie pracować...
to jedno...
drugie to to że do że bez pracy nie mieliby co wydawać u lokalnych sprzedawców ...
ci nie mając klientów pozwijaliby interesy ...
od spożywczaków po te wszystkie banki i apteki ...

a co kogo obchodzi że piwo kosztuje ''dychę '' jak wielu niema na ''chleb powszedni''?

a jak ty sobie wyobrażasz siebie jako tego który zmusi pracodawcę bolesławieckiego do niezatrudniania na ''umowę zlecenie''

każdy z nich pokazałby ci ''gest lichockiej'' :]

no i na koniec...
zaletą truskawek jak widzę nie jest tylko to że są z ''pola'' :]

a teraz bardzo ciekawe ''carno na białym

:)

coś i dla ciebie ...
chyba że i tu robisz ''voltę'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiały Hiacynt niezalogowany
11 stycznia 2021r. o 22:31
Horus napisał(a):
PanM napisał(a):
Horus napisał(a): /c]

Myślę że się opłaciło.
Iza zebrała około 21 kg / na rynku były po 7 my zapłaciliśmy po 5,50 plus około kilo które sam " zeżarłem " minus podróż więc netto 20 zeta do przodu. Zarobioną kase zainwestowałem w cukier i mamy zapas marmelady do naleśników.
Co do " dyskusji " tam za mocno iskrzy. Nie moja bajka .
Odniosłem się do meritum. Tam i tak by się ten wpis zgubił w ferworze walki.

�Zmoderowano 15.11.2020 godz.17:23 - powód: (kazimierz)


Tu jak widzisz też " powód Kazimierz "


czyli co?

''sprzedajesz '' prawdę za 1,5 złocisza od kilograma?...hahaha
czyli miałem rację...:]...wolisz się nie ''narażać'' bo w perspektywie kolejny rabat...

ale ''jaja'' :]

Przemek ... nie obrażaj się ale jak ty chciałeś zostać kiedyś prezydentem miasta?
jak byś chciał rządzić by się ''nie narażać'' tak jak teraz?

''Zarobioną kase zainwestowałem w cukier i mamy zapas marmelady do naleśników.''

:]

za krec ...te!!!!!! :]
czyli teraz partykularyzm bierze górę ...:]

tłumaczenie że twój post by się tam ''zgubił'' to tylko wybieg z twojej strony taki sam jak wzmianka o ''powodzie Kazimierzu''

nie ma uzasadnienia...
nie raz sam piszę o ideologii i jakoś ''powodowi ''to słowo nie przeszkadza...

owszem może tak być do czasu ...;)
aż objawi się tu jakiś ''kwiatuszek'' i obrażony podda post pod moderację ...
czy to coś dla mnie zmieni?
nic ...:]

piszę prawdę którą w każdej chwili mogę podeprzeć faktami ze wspomnień ludzi tamtych lat...

pamiętasz jak kiedyś powiedziałem że zachowujesz się często jak konformista ?
:)
teraz jak wiem że chodzi o truskawki to zaczynam rozumieć ...:)Dopisane 11.01.2021r. o godz. 19:09:
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a):



Janusz ty nic nie wiesz , nawet jak między mną a Przemkiem iskrzy nie ma nienawiści , wiele sobie możemy zarzucić , odpowiem za siebie , Przemek zachowuje się z klasą .

Ten wpis Przemek też przyjął z godnością pomimo Twoich żałosnych insynuacji .


a ja mam gdzieś czy między wami ''iskrzy'' czy ''liżecie sobie zady'' :]

i nie wyobrażaj sobie zbyt wiele ...nie przeceniaj się ...
nie zasługujesz u mnie na jakąś ''nienawiść''

z ''godnością '' powiadasz?
z godnością to nie ma nic wspólnego ..ot po prostu liczy na ''rabat'' i tyle ...
bo jak się pamięta jego wcześniejsze wpisy wychodzi tylko i wyłącznie jego zachowawczość którą można również nazwać oportunizmem ...

a o ''zachowaniu klasy'' ty się tu nie wypowiadaj bo swoją ''klasę '' pokazłeś u niego w domu nadstawiając ''ucho'' :]


ja prdle ale nawiedzony psychol
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kakaowa Jeżyna niezalogowany
12 stycznia 2021r. o 8:37
Nigdy przed domem żadnego polityka nie było barykad i setek ochraniających milicjantów tak jak to ma miejsce u przykurcza na Żoliborzu. Daje do myślenia !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Smolisty Złocień niezalogowany
12 stycznia 2021r. o 9:00
Ty widzisz barykady? Widzisz może lud Paryża?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza