Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Wyborca peło niezalogowany
27 października 2022r. o 7:12
Jeżeli uważacie że te wszystkie kłamstwa wokół 500+ które wypowiedzieli przeciwnicy 500+ to wszystko , to to nie wszystko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Tojad niezalogowany
27 października 2022r. o 9:16
~~Wyborca peło napisał(a): Jeżeli uważacie że te wszystkie kłamstwa wokół 500+ które wypowiedzieli przeciwnicy 500+ to wszystko , to to nie wszystko.

~~Wyborca peło napisał(a): Jeżeli uważacie że te wszystkie kłamstwa wokół 500+ które wypowiedzieli przeciwnicy 500+ to wszystko , to to nie wszystko.

PIS twierdzi ,że dzięki 500+ wzrosła dzietność a statystyki mówią zgoła co innego przyrost naturalny jest najniższy od kilkudziesięciu lat .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowa Brodia niezalogowany
27 października 2022r. o 9:54
~~Mahoniowy Tojad napisał(a): PIS twierdzi ,że dzięki 500+ wzrosła dzietność a statystyki mówią zgoła co innego przyrost naturalny jest najniższy od kilkudziesięciu lat .



Nie kłam, ukraińskich dzieci w Polsce przybyło !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
27 października 2022r. o 9:56
~~Czerwonobrązowa Brodia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mahoniowy Tojad napisał(a): PIS twierdzi ,że dzięki 500+ wzrosła dzietność a statystyki mówią zgoła co innego przyrost naturalny jest najniższy od kilkudziesięciu lat .



Nie kłam, ukraińskich dzieci w Polsce przybyło !


Ty ich naruchałeś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowa Brodia niezalogowany
27 października 2022r. o 12:46
~~xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czerwonobrązowa Brodia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mahoniowy Tojad napisał(a): PIS twierdzi ,że dzięki 500+ wzrosła dzietność a statystyki mówią zgoła co innego przyrost naturalny jest najniższy od kilkudziesięciu lat .



Nie kłam, ukraińskich dzieci w Polsce przybyło !

Ty ich naruchałeś ?


Wiem ale nie powiem, dowiaduj się ..... :-)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Węgiel niezalogowany
27 października 2022r. o 13:08
Mam pytanie do Radomira Wita, czy ma jakieś pytania do opozycji? W tefałenie:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyngiel je we wiosce niezalogowany
27 października 2022r. o 13:20
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donaldinio niezalogowany
27 października 2022r. o 14:23
~~Pis Po samo zło napisał(a): Spokojnie.. Wróci PO, zabierze 500+ 300+ zabierze 13, 14, podniesie Vat do 30%, podniesie wiek emerytalny do 70 i będzie super!!

Super propozycja wreszcie będzie normalnie ,Ja i moja rodzina głosujemy na PO .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza