Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Mahoniowy Tojad niezalogowany
27 października 2022r. o 14:33
Widzieliście publikę na wiecu Kaczyńskiego w Radomiu ,nie chcę być złośliwy ale same stare twarze tz moherowe berety i oklaski na zawołanie ,Kaczyński szkodzi PISowi i Polsce .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mondry niezalogowany
27 października 2022r. o 14:53
~~Donaldinio napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pis Po samo zło napisał(a): Spokojnie.. Wróci PO, zabierze 500+ 300+ zabierze 13, 14, podniesie Vat do 30%, podniesie wiek emerytalny do 70 i będzie super!!

Super propozycja wreszcie będzie normalnie ,Ja i moja rodzina głosujemy na PO .


Mógłbyś tak z marszu wymienić trzy podstawowe punkty programu PO?
I najwieksze osiągnięcia z poprzednich kadencji??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
27 października 2022r. o 15:04
https://wiadomosci.wp.pl/szeregowy-posle-kaczynski-jachira-oskarza-prezesa-pis-6827494441151008a

kaczyński na 100% będziesz siedział
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowy Migdałowiec niezalogowany
27 października 2022r. o 16:26
~~Donaldinio napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pis Po samo zło napisał(a): Spokojnie.. Wróci PO, zabierze 500+ 300+ zabierze 13, 14, podniesie Vat do 30%, podniesie wiek emerytalny do 70 i będzie super!!

Super propozycja wreszcie będzie normalnie ,Ja i moja rodzina głosujemy na PO .

To z których to ZK takie POparcie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyci będą siedzieć niezalogowany
27 października 2022r. o 16:31
Dożywocie dla obajtka brudnej pały. Ale w celi a nie w spółkach skarbu Państwa. Kaczynskj chcę sfałszować wybory fałszerstwem centralno-koscielnym !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ooo niezalogowany
27 października 2022r. o 17:20
Biedne chłopaki siedzieć nie będą bo mdleją.
Chorowite to to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebać pis i jego zwolenników niezalogowany
27 października 2022r. o 17:54
https://tvn24.pl/go/programy,7/czarno-na-bialym-odcinki,11367/odcinek-2331,S00E2331,895990

Pisowski bandyta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Onore Delgado niezalogowany
27 października 2022r. o 17:56
UWAGA! Koleżanka znalazła błąkającego się w Żabce starszego oszczanego człowieka. Bełkotał coś o Niemcach, LGBT, kompradorskich elitach, D. Tusku. Nie rozumiał gdzie jest... Wszyscy, którzy go poznają proszeni są o kontakt z najbliższą komendą policji.
A i mlaskał jeszcze , tak dziwnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.