Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Eee niezalogowany
27 sierpnia 2021r. o 8:41
~~xxxx napisał(a):
Ktoś napisał: ~~zenek napisał(a): Wczoraj jeden z POmylonych powiedział tak. To co wyrabia PIS na granicy z Białorusią to skandal. Ludzie w Auschwitz mieli lepsze warunki do życia bo mieli dostęp do toalety, jedzenie, i dach nad głowami. Nawet mi go nie żal d.e.b.i.l.a.


A w którym miejscu skłamał ?


A widziałeś jak szamają puszki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxxx niezalogowany
27 sierpnia 2021r. o 9:25
~~Eee napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xxxx napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~zenek napisał(a): Wczoraj jeden z POmylonych powiedział tak. To co wyrabia PIS na granicy z Białorusią to skandal. Ludzie w Auschwitz mieli lepsze warunki do życia bo mieli dostęp do toalety, jedzenie, i dach nad głowami. Nawet mi go nie żal d.e.b.i.l.a.


A w którym miejscu skłamał ?

A widziałeś jak szamają puszki?

żeby sobie zębów nie połamali na tych puszkach wojaczki zeżarli mięso a uchodźcą rzucili puszki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PIS partia czystych rak niezalogowany
27 sierpnia 2021r. o 9:38
~~Eee napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xxxx napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~zenek napisał(a): Wczoraj jeden z POmylonych powiedział tak. To co wyrabia PIS na granicy z Białorusią to skandal. Ludzie w Auschwitz mieli lepsze warunki do życia bo mieli dostęp do toalety, jedzenie, i dach nad głowami. Nawet mi go nie żal d.e.b.i.l.a.


A w którym miejscu skłamał ?

A widziałeś jak szamają puszki?


Ja widziałem ,w TVP Info pokazywali .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
27 sierpnia 2021r. o 9:43
~~xxxx napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Eee napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xxxx napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~zenek napisał(a): Wczoraj jeden z POmylonych powiedział tak. To co wyrabia PIS na granicy z Białorusią to skandal. Ludzie w Auschwitz mieli lepsze warunki do życia bo mieli dostęp do toalety, jedzenie, i dach nad głowami. Nawet mi go nie żal d.e.b.i.l.a.


A w którym miejscu skłamał ?

A widziałeś jak szamają puszki?
żeby sobie zębów nie połamali na tych puszkach wojaczki zeżarli mięso a uchodźcą rzucili puszki


Nie obrażaj żołnierza polskiego!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
27 sierpnia 2021r. o 10:10


Polska jest dzisiaj w czarnej d.upie i bez szans na lepsze jutro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xxx niezalogowany
27 sierpnia 2021r. o 10:15
~~Eee napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xxxx napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Eee napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xxxx napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~zenek napisał(a): Wczoraj jeden z POmylonych powiedział tak. To co wyrabia PIS na granicy z Białorusią to skandal. Ludzie w Auschwitz mieli lepsze warunki do życia bo mieli dostęp do toalety, jedzenie, i dach nad głowami. Nawet mi go nie żal d.e.b.i.l.a.


A w którym miejscu skłamał ?

A widziałeś jak szamają puszki?
żeby sobie zębów nie połamali na tych puszkach wojaczki zeżarli mięso a uchodźcą rzucili puszki


Nie obrażaj żołnierza polskiego!!!!!!!!!


A co uważasz że wojaczki siedzą tam o głodzie ?tak jak uchodźcy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowa Rudbekia niezalogowany
27 sierpnia 2021r. o 11:49
Pazdrawlaju sowieckie błoljec info i ich rjedaktorow,charaszaja propaganda,charaszaja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bbc niezalogowany
27 sierpnia 2021r. o 12:17
~~Rudobrązowa Rudbekia napisał(a): Pazdrawlaju sowieckie błoljec info i ich rjedaktorow,charaszaja propaganda,charaszaja

A chołu piczku ty widiał ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza