Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 grudnia 2020r. o 22:12
PanM napisał(a): Niefajnie czyta się " utarczki " między dwoma nieznającymi się osobiście Polakami.
Od 75 niemal lat Polacy zindoktrynowani są ustrojem przywiezionym zza Buga.Nie ma tu znaczenia co kto myśli . Ważne jest to co jest. A jest znaczy króluje tu partyjny system rządzenia państwem
PARTIA + WÓDZ + POPLECZNICY i reszta . Poddani , nic nie mający do powiedzenia prekariusze .
Aby rozwijało się społeczeństwo musi osiągnąć jak najwyższy poziom płacy minimalnej a równolegle z nią wysokość kwoty wolnej.Musi mieć silną klasę średnią która da godne zatrudnienia obywatelom.
Państwo ma stanowić prawo / reguły między podmiotami / i stać na jego straży a nie kreować chorą ręcznie sterowaną gospodarkę która zawsze będzie charakteryzowała się puchnącym fiskalizmem . Aż bańka znowu pęknie . Nowa rewolucja i koło zatoczy bieg.
Każdy pracuje gdzie może i nic komu do tego. Ale żyjemy tu i teraz .W życiu nie można zrobić sobie przerwy dla przeczekania gorszych czasów. ...


No wreszcie mówisz po ludzku Przemo pomijając głupawe memy . Czyżby karp powiedział Ci smacznego , albo ma dopiero zamiar , a choinka rozbłysła sztucznymi świeczkami ?

Jakie jest państwo , to nie muszę Ci tłumaczyć :).

Ale myślę sobie , że ten przydupas żydobanksterów PINOKIO , jak słusznie mawia Głupia Papuga , nie ma bladego pojęcia , jak uporządkować społeczne stosunki między Państwem , Obywatelami , Kościołem , Ateistami i resztą tej ciemnej masy ... Ludzi :)

Może Ty wiesz Przemo ?

Ale nawet jeśli wiesz , to proszę nie oświecaj mnie ...

W braterskim , proletariackim , wigilijnym pocałunku Judasza , życzę Ci Przemo dobrej nocy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
24 grudnia 2020r. o 23:08
Januszku tak jeszcze raz dla przypomnienia ,
Nie tylko ZDF istnieje w Niemczech ,
Może skorzystaj i wypośrodkujemy która stacja lepiej kłamie,
PanM w pełni ma rację stwierdzając iż okładamy się słowami ,sloganami , inwektywami , niepotrzebnie , zamiast zaakceptować przekonania drugiego ,
Choć może błądzi ???

Czy przeczytałeś w moich wpisach na tym forum
że mnie interesuje przeszłość osób nie publicznych ???

A innych tak ,zwłaszcza moja , wypowiedzi typu ,
Butelki zbierałeś , wino piłeś , z biedy wyszedłeś ,
Może poprzesz ich ironizując mój wpis.
Czyli chłopskie pochodzenie eliminować powinno się w sposób
jak uczynili to z Lepperem

Wyobraź sobie że burmistrz Hamburga przyłapany w niedwuznacznej sytuacji z partnerem nie został zdyskwalifikowany , ponieważ posiada pozytywną wiedzę
Zarządzania ponad dwu milionowym miastem .




[img=1608845397_vqvzg81.jpg]



Dopisane 24.12.2020r. o godz. 22:34:

A to twoja mowa miłości
I pełna akceptacja innych poglądów odbiegających od twoich .
Brawo Janusz[img=1608845642_47jdpe3.jpg]



Dopisane 24.12.2020r. o godz. 23:08:

Jurko61 napisał(a): Januszku tak jeszcze raz dla przypomnienia ,
Nie tylko ZDF istnieje w Niemczech ,
Może skorzystaj i wypośrodkujemy która stacja lepiej kłamie,
PanM w pełni ma rację stwierdzając iż okładamy się słowami ,sloganami , inwektywami , niepotrzebnie , zamiast zaakceptować przekonania drugiego ,
Choć może błądzi ???

Czy przeczytałeś w moich wpisach na tym forum
że mnie interesuje przeszłość osób nie publicznych ???

A innych tak ,zwłaszcza moja , wypowiedzi typu ,
Butelki zbierałeś , wino piłeś , z biedy wyszedłeś ,
Może poprzesz ich ironizując mój wpis.
Czyli chłopskie pochodzenie eliminować powinno się w sposób
jak uczynili to z Lepperem

Wyobraź sobie że burmistrz Hamburga przyłapany w niedwuznacznej sytuacji z partnerem nie został zdyskwalifikowany , ponieważ posiada pozytywną wiedzę
Zarządzania ponad dwu milionowym miastem .




[img=1608845397_vqvzg81.jpg]Dopisane 24.12.2020r. o godz. 22:34:A to twoja mowa miłości
I pełna akceptacja innych poglądów odbiegających od twoich .
Brawo Janusz[img=1608845642_47jdpe3.jpg]
[img=1608847713_xkk2kcd.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 grudnia 2020r. o 7:41
PanM napisał(a): Niefajnie czyta się " utarczki " między dwoma nieznającymi się osobiście Polakami.


co ty tu pierdzielisz Przemku? :)

''niefajnie '' ci się czyta? ...między ''dwoma nieznajomymi Polakami''?

a ileż to postów przeczytałeś od tych co ''plują'' na ciebie gdzie tylko mogą?
pamiętasz jak ci powiedziałem że zachowujesz się zachowawczo ?...jak zaczynasz być w pewnym sensie koniunkturalistą? oczywiście jest to z mojej strony pewna nadinterpretacja ale jeśli pamiętasz naszą rozmowę to wiesz o co chodzi...

teraz nie pasuje ci że obserwujesz kolejną ''utarczkę''?
a czy ja miałem pojęcie o istniejącym jakimś tam ''jurusiu''?

równie dobrze to mógł być ''rychu'' czy'' ''zbychu'' ...jaka to dla mnie różnica?
i nagle ''juruś'' zaczął do mnie pisać ...odnosić się konkretnie do moich postów ..wklejać jakieś swoje ''obrazeczki''

dlaczego akurat do mnie?...dlaczego nie do ciebie?...dlaczego?
jest tutaj tylu forumowiczów a on wybrał mnie...

dlaczego nie qwaxa którego umieścił w tym głupawym sięgającym komuny ''dowcipie''?

Przemek ...zachowujesz się jak ''miękiszon'' ...i nie tłumacz mi ponownie że taka jest twoja ''natura''...;)
to bzdura ...

można odpowiadać zaczepiającym ostro ,nawet jeśli to brzmi brutalnie... bez obrażania...
ale ty się tego boisz ...boisz się tzw.''hejtu''

a przecież to tylko ''anonimki'' :]
często tak bezmyślne i ...tak bezradne że tylko to im pozostaje...:]
patrz na ''jurusia''

ileż to się chłop : ] naprodukował a w sumie nic z tego co napisałem nie zrozumiał ..
nagle uznał że naśmiewam się z jego chłopskiego pochodzenia bo przeczytał ''chłopie''

a co miałem napisać?...chłopcze?

przecież to już na tyle stary ''chłop'' : ] że pisanie do niego ''chłopaczyno'' to byłoby śmieszne...a tu nagle facet ;) nagle czuje oburzenie...hahaha

piszę ''szwab'' a przecież tak tu jego kolesie piszą o Niemcach...i nagle chłopina :] uznaje to za jakąś formę obrazy...


wypisz -wymaluj przypomina tu swojego brata który innych obraża ale kiedy sypie się krytyka w jego stronę nagle czuje się obrażony...

może więc lepiej by ze sobą pisali?
a jednak nie zauważyłem wymiany chociażby jednego słowa między ''braćmi''...;)


pamiętasz Przemek jak kiedyś się ''różniliśmy'' między sobą?
bywało pomiędzy nami ''ostro'' ...ale czy było ''chamstwo''?

i niech to będzie moje ''słowo'' na ten drugi dzień wolnego..

świętujesz ? ;) no to świętujmy...

alleluja ...;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowy Orzech niezalogowany
25 grudnia 2020r. o 10:07
Sekta pis cofnęła Polskę w rozwoju do pozycji z której nigdy się nie podniesiemy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 grudnia 2020r. o 10:24
Horus napisał(a):
PanM napisał(a): Niefajnie czyta się " utarczki " między dwoma nieznającymi się osobiście Polakami.


co ty tu pierdzielisz Przemku? :)

''niefajnie '' ci się czyta? ...między ''dwoma nieznajomymi Polakami''?

a ileż to postów przeczytałeś od tych co ''plują'' na ciebie gdzie tylko mogą?
pamiętasz jak ci powiedziałem że zachowujesz się zachowawczo ?...jak zaczynasz być w pewnym sensie koniunkturalistą? oczywiście jest to z mojej strony pewna nadinterpretacja ale jeśli pamiętasz naszą rozmowę to wiesz o co chodzi...

teraz nie pasuje ci że obserwujesz kolejną ''utarczkę''?
a czy ja miałem pojęcie o istniejącym jakimś tam ''jurusiu''?

równie dobrze to mógł być ''rychu'' czy'' ''zbychu'' ...jaka to dla mnie różnica?
i nagle ''juruś'' zaczął do mnie pisać ...odnosić się konkretnie do moich postów ..wklejać jakieś swoje ''obrazeczki''

dlaczego akurat do mnie?...dlaczego nie do ciebie?...dlaczego?
jest tutaj tylu forumowiczów a on wybrał mnie...

dlaczego nie qwaxa którego umieścił w tym głupawym sięgającym komuny ''dowcipie''?

Przemek ...zachowujesz się jak ''miękiszon'' ...i nie tłumacz mi ponownie że taka jest twoja ''natura''...;)
to bzdura ...

można odpowiadać zaczepiającym ostro ,nawet jeśli to brzmi brutalnie... bez obrażania...
ale ty się tego boisz ...boisz się tzw.''hejtu''

a przecież to tylko ''anonimki'' :]
często tak bezmyślne i ...tak bezradne że tylko to im pozostaje...:]
patrz na ''jurusia''

ileż to się chłop : ] naprodukował a w sumie nic z tego co napisałem nie zrozumiał ..
nagle uznał że naśmiewam się z jego chłopskiego pochodzenia bo przeczytał ''chłopie''

a co miałem napisać?...chłopcze?

przecież to już na tyle stary ''chłop'' : ] że pisanie do niego ''chłopaczyno'' to byłoby śmieszne...a tu nagle facet ;) nagle czuje oburzenie...hahaha

piszę ''szwab'' a przecież tak tu jego kolesie piszą o Niemcach...i nagle chłopina :] uznaje to za jakąś formę obrazy...


wypisz -wymaluj przypomina tu swojego brata który innych obraża ale kiedy sypie się krytyka w jego stronę nagle czuje się obrażony...

może więc lepiej by ze sobą pisali?
a jednak nie zauważyłem wymiany chociażby jednego słowa między ''braćmi''...;)


pamiętasz Przemek jak kiedyś się ''różniliśmy'' między sobą?
bywało pomiędzy nami ''ostro'' ...ale czy było ''chamstwo''?

i niech to będzie moje ''słowo'' na ten drugi dzień wolnego..

świętujesz ? ;) no to świętujmy...

alleluja ...;)



No i bogu znalazł na Ciebie " haka " Przemo :D :D :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 grudnia 2020r. o 12:17
W forumowych polemikach mamy do czynienia z trzema grupami internautów.
Pierwsza to osoby podpisane i powszechnie znane .
Druga zalogowane ale znane tylko redakcji .
Oraz trzecia anonimowe tyldy piszące z pod " płynnych " nicków.
Dla jednych jestem tu , " lewakiem " dla innych " komuchem " , " bezbożnikiem " , " prywaciarzem " , " reżymowym dzieckiem " , no i od wczoraj " miękiszonem " / słowo zapożyczone od zera.
Mam dystans do samego siebie i nie podniecam się po przeczytaniu każdego epitetu .
Poza tymi które są wyraźnie obraźliwe i skierowane do mnie imiennie.
Sam nie mam zwyczaju atakowania osób gdyż jak wszyscy wiedzą zawsze opisywałem wady systemu i związanych z nim grup społecznych.Wady jakie system generuje wobec pojedynczego człowieka.
Krytykuje PiS ale nie krytykuje na przykład posła Szymona P.
Krytykuje Solidarność ale nie ruszam Lucjana Z i nie wychwalam Lecha W.
Krytykuje kler ale nie wymieniam imiennie ich osobistych grzeszków.

Wątek ten poświęcony jest partii PiS i jej zgubnego wpływu na przyszłość Polaków.
Ponieważ w jej poczynaniach aktywnie uczestniczy Polski kościół oraz to co pozostało z dawnej solidarności są współwinnymi destrukcji życia Polaków.
Osoby broniące polityki PiS jako żywo przypominają obrońców PRL.
Wynika to z przyzwyczajenia minionej epoki która wszystko za ludzi robiła. Dawała pracę , przydzielała mieszkania , stanowiska, kierowała do szkół , dzieliła talonami na produkty , ustalała ceny na wszystko.
Taki sposób życia utrwalił w ludziach pogląd że " państwo jest najważniejsze" . A człowiek pozostaje tylko bezwolnym ziarenkiem w publicznej partyjnej klepsydrze.
Kto potrafi zmusić się do myślenia szybko zauważy że interesy Polski i Polaków rozjechały się na torowisku życia 75 lat temu.Polska i Polacy to nie to samo.[img=1608895055_u3ed3gf.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
25 grudnia 2020r. o 12:27
Janusz nie przyjmij tego jako złą monetę ,
Lecz ktoś mi kiedyś przekazał
Błędy popełniać jest ludzką rzeczą
Lecz w błędzie tkwić głupota.
Na błędach się uczymy i niedouczeni odchodzimy.

Zdrowych i Wesołych
Bezmyślny „juruś”[img=1608895640_0juzjl9.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 grudnia 2020r. o 12:47
Przemek...
przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz...


''Krytykuje PiS ale nie krytykuje na przykład posła Szymona P.
Krytykuje Solidarność ale nie ruszam Lucjana Z i nie wychwalam Lecha W.
Krytykuje kler ale nie wymieniam imiennie ich osobistych grzeszków.''

jak można nazwać takie zachowanie?
jak sam byś to nazwał?

ostrożność?...a może inaczej...
nie kumam ...
ty krytykujesz''s'' a kiedy jeden z nich cię personalnie atakuje ty co robisz?

świrujesz ''strusia''
:]
domyślam się że zaraz jakiś ''objawiciel'' napisze tu zaraz że teraz cię ''atakuję'' ...;)
ale czy a nie jakiś tam forumowy ''mesjasz'' właśnie to czujesz?

krytykujesz kler?
a w jaki sposób?
to że od lat piszesz o ''rozdziale państwa od kościoła''?
to jest ta twoje ''krytyka''?
dlaczego kiedy rozmawialiśmy bezpośrednio zachowywałeś się jakbyś rozumiał a teraz w prostych słowach nie potrafisz się określić tylko lawirujesz...

jak teraz widzisz to co sam przed chwilą napisałeś do tego co z kolei ja napisałem trochę wcześniej...;)


zestaw to ze sobą...;)
ja wracam do filmu...fajny więc wpadam tu co jakiś czas...
(''Jessika Jones '')



Dopisane 25.12.2020r. o godz. 12:47:

Jurko61 napisał(a): Janusz nie przyjmij tego jako złą monetę ,
Lecz ktoś mi kiedyś przekazał
Błędy popełniać jest ludzką rzeczą
Lecz w błędzie tkwić głupota.
Na błędach się uczymy i niedouczeni odchodzimy.

Zdrowych i Wesołych
Bezmyślny „juruś”[img=1608895640_0juzjl9.jpg]


samotność ci doskwiera na obczyźnie?
więc pytam ponownie-DLACZEGO NIE WRACASZ?

miałem juz napisać ''chłopie'' ale ponownie byś to wziął za naśmiewanie się z twojego pochodzenia...

dlatego napiszę facet (mogę tak? )
lubisz montować jakieś focie nie mające żadnego pokrycia
bo co chcesz tym pokazać?

a przecież musi do ciebie docierać fakt że ''powiewasz mi niczym flaga na wietrze''
ojej...czyżbym znowu cię ubódł ?
więcej rozsądku ci proponuję a mniej ''painta'' ;)

ale wiem że to i tak do ciebie nie trafi...
może więc w zamian poczytaj sobie jakiegoś rodzinnego :] ''cajtunga'' ?


verstehen? :]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza