Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

14240
M21W2
25 grudnia 2020r. o 14:33
Przemku napisałeś :

Krytykuje PiS ale nie krytykuje na przykład posła Szymona P.
Krytykuje Solidarność ale nie ruszam Lucjana Z i nie wychwalam Lecha W.
Krytykuje kler ale nie wymieniam imiennie ich osobistych grzeszków.
Nazywają Ciebie lewakiem , komuchem - tak to ja .

Przemku to właśnie nas mocno poróżniło , stosujesz odpowiedzialność zbiorową , masz powód skrytykuj Lucjana Z .
W Solidarności było i jest wielu wspaniałych ludzi , wśród kleru wielu wspaniałych księży .
W PiS-ie jest też wielu młodych ludzi takich jak Szymon Pogoda , ludzi szanowanych przez swoich lokalnych wyborców .
Już Tobie wyjaśniałem , a może nie przeczytałeś że taka Twoja postawa skłoniła mnie do zadania pytania - kim jest PanM .
W tym miejscu sam skrytykuję Lucjana , nie powinienem pisać o Tobie jako fałszywym człowieku tylko o człowieku który w fałszywym świetle przedstawia Solidarność , kler , kościół katolicki , to jest to z czym ja się identyfikuję .
Święta to dla mnie też czas przemyśleń , refleksji , dla mnie przyznanie się do błędu nie stanowi problemu - za powyższe Przepraszam .
Nie przeproszę za lewaka , w wielu kwestiach masz skrajnie lewicowe poglądy i sam je głosisz .
Nie przeproszę za komucha , dałeś wiele dowodów na to pisząc krytycznie o Solidarności czy kościele katolickim takim językiem jak Urban i jego komunistyczni mocodawcy .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatna Dąbrówka niezalogowany
25 grudnia 2020r. o 14:38
dajcie sobie spokój z politykowaniem w święta ,lepiej o du,,,ie maryni ,bezpieczny temat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 grudnia 2020r. o 14:56
przecież to jest prawie to samo...;)

tyle że z dupy Maryni jest większa przyjemność a z politykowania tylko śmiech ...;)

szkoda tylko że tutaj ani Maryni ani polityków za ''h'' nie widać...:]


Dopisane 25.12.2020r. o godz. 14:56:

~~Malinowa Aronia napisał(a): Horus (także Horos, Hor) był głównym bogiem we wczesnej mitologii starożytnego Egiptu. Pierwotnie bóg nieba, był także bogiem królów, bogiem światów lub światła i obrońcą dzieci.

Coś tu nie pasuje .


szkoda ..liczyłem po cichu na dyskusję ...;)
a tu kolejny ''dyskutant'' odszedł w niebyt...:][img=1608904570_52jtg6e.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowa Tunbergia niezalogowany
25 grudnia 2020r. o 14:56
☆☆☆☆☆ ☆☆☆
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Kocanki niezalogowany
25 grudnia 2020r. o 16:08
Idź się lecz pachołku PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
25 grudnia 2020r. o 17:05
Januszek sorry wróciłem ,
Przepraszam za chwilowe zakłopotanie
Chciałem opuścić te forum , lecz ze względu na
Tęsknotę twoją za moimi wpisami
Wróciłem!!
Co do jakiegoś tam Maliniaka Krwawnika i jego wypowiedzi ????
Nie będę się rozpisywał ,
Gdybym od niego jakąś pomoc uzyskał ( tu mu przyznam napisał prawdę )
Że wyszedłem z patologicznego gniazda .
Czy to jest ujmą????
Ważne że do tej patologi nie wracam i pamietam korzenie.
A jak przyjadę kiedyś do Bolesławca kupię tej pijaczynie
skrzyneczkę wódki ,i zobaczysz jak będzie pięknie śpiewał
o „jurusiu”.
A tak na marginesie byłem pobiegać
bym podczas odwiedzin Bolesławca miał dobrą
kondycję ,
Jak się spotkamy ???
A okaże że jesteś Arnold Schwarzeneger ????
Będę miał szanse uciec ,
Lub jak okażesz się że Bóg-Horusek to zwykły wielki za klawiatury ,
Będę miał przewagę i cię dogonię .[img=1608912346_9mh59qq.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 grudnia 2020r. o 17:06
Horus napisał(a): pamiętasz Przemek jak kiedyś się ''różniliśmy'' między sobą?
bywało pomiędzy nami ''ostro'' ...ale czy było ''chamstwo''?


Chyba tak, skoro panM pytał mnie o twoje nazwisko.

A dzisiaj sobie "pijecie z dzióbków". Przewrotny los... ; )


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowa Aronia niezalogowany
25 grudnia 2020r. o 17:17
Horus napisał(a): co?


Taka ciekawostka.

Mit opowiada także o homoseksualnym związku pomiędzy Setem a Horusem. Set jakoby miał zaprosić Horusa do domu swego i powiedzieć "Jaki masz piękny tył". Gdy Horus usnął w jego łożu, Set zgwałcił go, by dowieść swej dominacji nad młodszym rywalem. Horus jednak był czujny, zebrał nasienie Seta do ręki, po czym natychmiast pobiegł do swj matki Izyda. Ta, wiedząc jak niebezpieczny ten gwalt może się okazać w skutkach, odcięła rękę Horusa, która trzymała nasienie, po czym wrzuciła ją do Nilu, na jej miejsce tworząc nową. Potem zebrała nasienie Horusa i zaniosła do ogrodu Seta, gdzie rozsmarowała je na sałacie, ulubionym pożywieniu Seta. Gdy Set zaszedł do ogrodu i zjadł sałaty, został w "cudowny" sposób zapłodniony przez Horusa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Orange zaprasza