Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Pomarańczowoczerwony Rokitnik niezalogowany
1 lipca 2021r. o 21:46
Krzyż to ciebie boli, ale mimo tego Polska zawsze była, jest i będzie katolicka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
1 lipca 2021r. o 21:51
~~Olo napisał(a): PO-PSL-PRL napisz coś dobrego i mądrego o osiągnięciach rządu PO-PSL. Jak zmniejszał ubóstwo, jak podnosił płacę jak obniżał podatki. Napewno słyszałeś na TVN 24.


PO nie rządzi od 6 lat chyba i mam ich w głębokim poważaniu. Tak jak i PIS i PRL... i PSL również.
Jeżeli OLO to jakiś skrót, to też mam to w... :D
Ale możesz mówić że białe jest czarne, należy wam się ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
1 lipca 2021r. o 22:01
Czyli jak antypisowcy mówią, że jest źle, niedobrze, ubóstwo rośnie, podatki rosną i płace maleją to jest prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poczerwieniały Fiołek niezalogowany
1 lipca 2021r. o 22:08
a pis_dzielce nadal w 2 lewych butach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowy Rącznik niezalogowany
1 lipca 2021r. o 22:40
PanieM i mu podobni - wskażcie chociaż jeden, czy dwa przykłady zmian na gorsze w waszym życiu prywatnym powstałe w czasie rządów obecnej władzy. I tej krajowej i tej lokalnej. Piszecie jakieś ogólniki, odnosicie się do całej gospodarki krajowej czy miejskiej. Napiszcie coś konkretnego. Wasze utyskiwania to tylko wasze rozdęte ego. Ludzi normalnie myślący dostrzegają zmiany na lepsze. Widzą też minusy, ale "nie od razu Kraków zbudowano". PanM od lat to samo - polityka spod znaku Palikota, tylko teraz, że niby dawny guru jest zły. Nic człeku nie rozumiesz ze zmian wymuszanych polityką, ekonomią a i rozwojem. Tworzysz swoje futurystyczne teorie, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Dla ciebie kościół poprzez nielicznych księży i zakonników jest zły, bo zdeprawował kilkadziesiąt czy kilkaset dzieci. Smutne to i powinno być karalne, ale jak ruchy LGBT deprawują miliony dzieci, to już OK. Stuknij się w głowę człowiecze. Horus chce zmieniać politykę i gospodarkę całej Polski, ba UE nawet. Inny inteligent spod znaku opozycji powtarza fejki z różnych bzdurnych źródeł i ma się za mądrego. I nie pytajcie się dlaczego ci, co chwalą teraz Polskę do niej nie wracają a powiedźcie dlaczego wy nie wyjeżdżacie skoro wam tu tak źle. Władza nie powołała się sama. Wybrali ją ludzie. Zastanawialiście się dlaczego po "pięknych latach PO-PSL a wcześniej SLD" ludzie odsunęli ich od rządzenia? Dla was liczy się tylko jątrzenie i istnienie. W sieci. I zrozum wreszcie głąbie jeden z drugim, że eksponowanie na forum swoich danych to przywilej i prawo piszącego, a nie obowiązek wobec was. Takie są normy na tym portalu. Dla was jednak normy się nie liczą, bo to tylko wy wiecie co to prawda, jak należy postępować i co jest dobre. Już pisałem, że mam świadomość, że i takie indywidua jak wy są na świecie. Obrzydliwość mnie jednak bierze, gdy czytam te wasze "światłe i nowoczesne" opinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja Kapela niezalogowany
2 lipca 2021r. o 7:07
No i odpowiedzi brak ,Faryzeusze pokroju horusa i pana m to zwykli kłamcy i tyle w temacie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorek niezalogowany
2 lipca 2021r. o 7:08
Nic mnie tak nie rozbawiło jak powrót Tuska ,
Dziada pogoniła Angela , za nierealizowanie jej założeń ,
A PanyM , Horusy , i antyPiS podnieceni ,
Źli na Jarka za wstrzymanie demontażu Polski
Uwierzcie wreszcie „ to se ne wrati „
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POmylony Cymba niezalogowany
2 lipca 2021r. o 7:14
Neutralna Szwajcaria idzie dokładnie tym samym tropem co Polska ,zdecydowała się na zakup samolotów F-35 i system rakietowy Patriot . Ale Ci szwajcarzy to ...e .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza