Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Don-Bum z Gromadki niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 12:04
~~60 tyś wolę o POdaTKU napisał(a): Czeba . Czeba wypiąć POśladki DONALD RUCHA WYBORCÓW PEŁO .


Ty się za robotę weź , wstydu nie masz aby twoja stara matka czochrała się po parkingach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Maczek niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 12:24
Zamiast 98 zł Durnie z PEŁO będzie 430 zł za przegląd samochodu . By żyło się lepiej w uśmiechniętej Polsce . Ourwy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Brzoza niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 12:32
~~Brunatnoruda Brzoza napisał(a): no ...na mnie czas bo STS czeka a trzeba jeszcze dojechać ...
nara cieniasy...;D


no...wybiła dwunasta więc czas na południową kawę i przed tivi...
ciekawe czy sprawdzi mi się że Linetty dostanie baciory od ''muszki''...;D
bo postawiłem na Czeszkę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawy Rdest niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 12:35
~~Don-Bum z Gromadki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~60 tyś wolę o POdaTKU napisał(a): Czeba . Czeba wypiąć POśladki DONALD RUCHA WYBORCÓW PEŁO .


Ty się za robotę weź , wstydu nie masz aby twoja stara matka czochrała się po parkingach.


po parkingu to ty się zaraz będziesz czochrał jak za przegląd auta zapłacisz ponad 400 zł. taki prezent od Donka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Brzoza niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 12:53
nie przeżywaj ...twoje Wigry 2 się nie załapie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoruda Brzoza niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 13:57
~~Brunatnoruda Brzoza napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoruda Brzoza napisał(a): no ...na mnie czas bo STS czeka a trzeba jeszcze dojechać ...
nara cieniasy...;D


no...wybiła dwunasta więc czas na południową kawę i przed tivi...
ciekawe czy sprawdzi mi się że Linetty dostanie baciory od ''muszki''...;D
bo postawiłem na Czeszkę ...


no i ślicznie...Linette pogrążona 6- 4 6-1....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworudy Żywotnik niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 15:08
~~Brunatnoruda Brzoza napisał(a): nie przeżywaj ...twoje Wigry 2 się nie załapie...


Dzisiaj byłem na przeglądzie i cena bez zmian.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~De brył niezalogowany
26 czerwca 2024r. o 15:13
~~Brązoworudy Żywotnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoruda Brzoza napisał(a): nie przeżywaj ...twoje Wigry 2 się nie załapie...


Dzisiaj byłem na przeglądzie i cena bez zmian.


Huuuuuurrrrraaaaaaaaaaaa!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza