Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Pytanie 2 niezalogowany
1 lipca 2024r. o 12:59
~~Ciemnofioletowy Kosmos napisał(a): Moja matka może Ciebie wyruchac w dupala . Jestem z rodziny LGBT + i mam dwóch ojców . Kumasz Ourwo.

~~Ciemnofioletowy Kosmos napisał(a): Moja matka może Ciebie wyruchac w dupala . Jestem z rodziny LGBT + i mam dwóch ojców . Kumasz Ourwo.


To syfilis ją czy ona jego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Tawuła niezalogowany
1 lipca 2024r. o 13:08
~~Indygowy Motylek napisał(a): Podziękuj 8 letnim rządom Pis, że doprowadzili kolejną firmę do ruiny, od kilku lat PKP Cargo notowało duże straty.


I dlatego Tusk dla ratowania PKP w ramach zmian w projekcie CPK stawia na Siemens Inspiro ? Brawo wy.....haha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Światowy dzień PSA niezalogowany
1 lipca 2024r. o 13:12
A tak ogólnie to Ourwo dzisiaj twój dzień wystkiego najlepszego . PSIE .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceramika Bolesławiecka POzdrawia niezalogowany
1 lipca 2024r. o 13:51
Od 1 lipca uśmiechnięta podwyżka gazu średnio w gospodarstwie domowym o 20 % .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawa Tawuła niezalogowany
1 lipca 2024r. o 13:57
~~Janusz pyta napisał(a): Matka pokonała syfilis ,czy on ją pokonał.???
oprych napisał(a): od

oprych napisał(a):




&t=188s


Świetny materiał, nie znałem wcześniej tego człowieka ale kilka rzeczy wyjaśnił. Szkoda, że Yan nie ma odwagi oglądać nic po za szkiełkiem......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie 1 niezalogowany
1 lipca 2024r. o 14:06
~~Światowy dzień PSA napisał(a): A tak ogólnie to Ourwo dzisiaj twój dzień wystkiego najlepszego . PSIE .

Zaraziła się przez połyk.???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uśmiechnięta ale zwinięta niezalogowany
1 lipca 2024r. o 14:07
"Na Odrze leży wyspa, należąca w całości do Niemiec. 120 hektarów. Na początku XX wieku powstały tu koszary dla pruskiego wojska, po II wojnie stacjonowały wojska radzieckie. Od 30 lat działka leży odłogiem. Mieszkańcy mieli wiele pomysłów na jej zagospodarowanie, ale zawsze brakowało pieniędzy na ich realizację.Teren jest zamknięty, głównie z powodu amunicji, która znajduje się nadal w ziemi. Koszary rozpadają się, ale są pod nadzorem konserwatora zabytków, więc zburzyć ich nie można. Pod ścisłą ochroną jest też przyroda. Tylko na części działki można inwestować od razu. I właśnie o ten kawałek chodzi: a konkretnie o plany postawienia na nim kontenerowego osiedla dla 250 cudzoziemców, którzy nie dostali azylu w Niemczech i czekają na deportacje” – podaje Deutsche Welle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Julek niezalogowany
1 lipca 2024r. o 14:26
~~Złotawordzawa Tawuła napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Janusz pyta napisał(a): Matka pokonała syfilis ,czy on ją pokonał.???
Ktoś napisał: oprych napisał(a): od
oprych napisał(a):




&t=188s

Świetny materiał, nie znałem wcześniej tego człowieka ale kilka rzeczy wyjaśnił. Szkoda, że Yan nie ma odwagi oglądać nic po za szkiełkiem......

Szkoda że ty nie masz odwagi tchórzu pisać o złodziejstwie i oszustwach twoich towarzyszy pisowskich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza