Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~Hiszpan niezalogowany
24 sierpnia 2011r. o 20:09
Przeczytałem Wasze opinie i komentarze na temat tego zakładu, ponieważ znam ten zakład z autopsji i sam widziałem co w trawie piszczy. Powiem tak: burdel to jest delikatne słowo, na temat tego, co tam się wyprawia w tym zakładzie, ja czekam kiedy on upadnie, skoro prawie 80-90% produkcji to scrap. W tym wątku jeszcze nie opisze tego dokładnie, ale jak zrobię, to za jakiś czas, to nie których krew zaleje, a opiszę to dokładnie.
Co do ludzi, że nie mają przedłużonych umów, to cóż, takie są realia, dają ludziom - pracownikom umowy na 2 m-ce, czasem popracują 4 m-ce i dowidzenia, a dlaczego tak, bo przyjdą inni i ich zmienią, tylko, że tych ludzi, trzeba szkolić od nowa, zresztą co ja pisze, jakie szkolenia w tej firmie!, całkowita porażka, raz Ci coś pokażą i dalej się martw sam. Przykład taki wtrysk, do "kibla" nie możesz wyjść, bo ktoś musi Cię zastąpić. Inna sprawa, malarnia - jedna wielka pomyłka, na czele z "gryzoniem", przecież z malarnii wychodzi 80% szrotu, linia nie jest przystosowana do malowania tymi lakierami, tylko farbami wodnymi, kto tam pracował, wie co mam na myśli. To na razie tyle, cdn... już nie wspomnę o warunkach szkodliwych, bo tam takie występują, tylko oni twierdzą, że takich nie ma, ciekawe... :D :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4311
#Scorpio nieaktywny
25 sierpnia 2011r. o 19:21
No dzisiaj na polerce pewna zagubiona już w tym wszystkim pani M. przeszła samą siebie.Pojechała po bandzie jednej pracownicy, że aż się roztrzęsła biedactwo chyba z tego, że nie wie co ma już robić. Z tego co wiem to polerka w tym zakładzie to była dla skazańców a tą panią zesłano na skazanie z wtrysku i się gubi:) No cóż jak to mówią " małe zielone i r..."A potem zaczęła się jazda na całego BRAWO!!! Kierownicy w tym pseudo zakładzie to zapominają ba nawet śmiem twierdzić, że nie WIEDZĄ po co oni tam są. Ja WAM POWIEM - Pracownik nie jest dla kierownika tylko kierownik jest dla pracownika aby służyć mu radą i doświadczeniem. A w tym przypadku nie ma o tym mowy. Widocznie brak wiedzy i kompetencji. Jeżeli ktoś czegoś nie wie lub się na czymś nie zna to nadrabia brak wiedzy krzykiem terrorem. Może Fredek w końcu przejrzy na oczy i zobaczy co jego kadra pseudo kierownicza robi z ludźmi. A MOŻE ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ ODWAŻNY I MU O TYM POWIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5018
#katarzis1978 nieaktywny
25 sierpnia 2011r. o 19:49
Amoże ty będziesz pierwszym odważnym :> :>

Zmoderowano 28.08.2011 godz.15:24 - powód: cytowanie (sentinel)

katarzis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szcześliwy były pracownik niezalogowany
25 sierpnia 2011r. o 20:20
Tu nie chodzi o odwagę a oto abyscie sami siebie zaczeli szanować i innych kolegów czy kolezanki pomagali sobie na wzajem nie wyśmiewali lecz wspierali ,wiadomo pracować trzeba ,ale nie pokazywać ,że można więcej kosztem zdrowia i nerwów bo za to nie zostaniecie docenieni .RADA dla pań N i G nie powinnyście tam pracować tworzycie zamęt i zgrzyt między grupami nazywaćie ludzi lachonami a wy czym jesteście ani konkretnego wykształcenia ani wyglądu wy to topiero jesteście lachony .Tak samo pani C po rodzince to sie mądrzy na zgrzewaniu okłamuje koleżankę co do ilości zrobionych sztuk aby tylko więcej zastanów sie dziewczyno (chyba cię nie lubią)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pani Ma.....heh niezalogowany
25 sierpnia 2011r. o 20:23
Tak wlasnie jest a bedzie coraz gorzej a co znow ta pani M nawrzucala komus??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4311
#Scorpio nieaktywny
25 sierpnia 2011r. o 21:09
katarzis1978 napisał(a): Amoże ty będziesz pierwszym odważnym :> :>

Jak przyjdzie pora i czas na to to czemu nie.
:) :D

Zmoderowano 28.08.2011 godz.15:24 - powód: cytowanie (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ochrona czyt Guardian niezalogowany
26 sierpnia 2011r. o 19:40
Brawo też dla pani M. siostry pani C. za doskonały dobór osoby na stanowisko sprawdzającej na polerce swojej bardzo dobrej znajomej pani B., która kompletnie nie zna kryteriów. Rży całą noc no i jak każdy wie telefonu z rąk nie wypuszcza, ale zaznaczam jest to bardzo dobra znajoma i może robić co jej się żywnie podoba tzn. tak sobie myśli że może :D wszystko do czasu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zabiezcie jej ten telefon niezalogowany
26 sierpnia 2011r. o 20:09
~Ochrona czyt Guardian napisał(a): Brawo też dla pani M. siostry pani C. za doskonały dobór osoby na stanowisko sprawdzającej na polerce swojej bardzo dobrej znajomej pani B., która kompletnie nie zna kryteriów. Rży całą noc no i jak każdy wie telefonu z rąk nie wypuszcza, ale zaznaczam jest to bardzo dobra znajoma i może robić co jej się żywnie podoba tzn. tak sobie myśli że może :D wszystko do czasu ;)


najgorsze jest to ze pseudo pani B.ciagle z tym telefonem pisze nawet cala nocke potrafi to robic!!a jak zobaczy pani M.tzn znajoma to jej nic nie powie ale jak zoabzcy kogos obcego z tel to zwraca uwage i to jest chore albo wszyscy maja takie prawa a nie jakies wyjatki!! chcialabym/chcialbym zeby wpadla z ta komurka na FERDKA jak pisze ciekawe czy co byloby i czy M.bronila ja dalej!! ale to sie jej wkoncu ukruci pruboje zadzic tzn wkreca sie jej taka faza ze jest super...em i bedzei kazdemu zwracac uwage!!niech sie patrzy na siebie!!do boju do boju

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza