Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~xooo niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 8:49
ja tez tam pracowalam na poczatku pieniadze byly fajne ale tak jak piszecie to fakt. na produkcji kazda maszyna ma swojego kierownika to jest obled!rygor straszny nie masz zastepstwa to do wc nie wyjdziesz.totalny koszmar.mowia ze bader jest obozem pracy?a to wlasnie guardian jest obozem pod nadzorem chiszpanskim!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 kwietnia 2013r. o 20:00
~xooo napisał(a): ja tez tam pracowalam na poczatku pieniadze byly fajne ale tak jak piszecie to fakt. na produkcji kazda maszyna ma swojego kierownika to jest obled!rygor straszny nie masz zastepstwa to do wc nie wyjdziesz.totalny koszmar.mowia ze bader jest obozem pracy?a to wlasnie guardian jest obozem pod nadzorem chiszpanskim!!!!!


Bader obozem? ludzie sa smieszni, u niemców przynajmniej mozesz bez problemu wyjsc na fajke czy po cos do picia, nikt Cie specjalnie nie pilnuje, minus to kasa przy wyplacie, ale to tez zalezy od tego ile metrow skroiles, jak sporo to i moze wpasc dobry dodatek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.... niezalogowany
8 maja 2013r. o 21:09
Jak ludzie możecie dajcie sobie spokój z robota tutaj. I jak ktoś mówi o baderze że to obóz niech przyjdzie zobaczyć co to prawdziwy obóz tutaj! Hiszpańskie rządy i wyzysk. Ludzie robią ro dwanaście i najgorsze że nie możesz odnowić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
9 maja 2013r. o 10:24
dowiedziałem się, że fabryke chcą sprzedawać, pomimo tego, że ludzią w biurze mówią aby mówili, że tak nie będzie

pozatym chcą też wszystkich kierowników wymienić na hiszpanów, jest już lista osób które "polecą"

czas tej fabryki policzony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2013r. o 14:16
~ja napisał(a): dowiedziałem się, że fabryke chcą sprzedawać, pomimo tego, że ludzią w biurze mówią aby mówili, że tak nie będzie

pozatym chcą też wszystkich kierowników wymienić na hiszpanów, jest już lista osób które "polecą"

czas tej fabryki policzony


tak samo wiarygodne pewnie zrodlo jak to ze bader mial byc przeniesiony na ukraine.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 maja 2013r. o 23:29
TAK A PIERWSZY LECI KAZIK.! ha ha wolne żarty.
Dopóki pracują tam tacy beduini jak my to dni tego zakładu nie są policzone! Jest do d*upy praca i płaca, nie ma ani jednej kompetentnej osoby w tej firmie. W biurze siedzą polscy analfabeci mówiący po angielsku, po hali lata jak naćpany Kazimierz, któremu brakuje tylko miotły w d*upie, za nim za kilometry ma płacone zwany polnym poganiaczem laluś, który ciąga za sobą Jaśka fasole bo we dwoje zawsze raźniej! Produkcja pracuje za całą firmę, a panie na lakierni całymi dniami podpierają stoły[ co nie rzuca się w oczy rządzącym]. SYF KIŁA II MOGIŁA. Na palcach jednej dłoni można policzyć ile osób powinno być na tym miejscu na którym jest. Większość tylko wyżej kupczy niż dup*e ma! Uważam, że kiedyś los się odwróci i przejadą się na tym jacy są, bo jak dla mnie szef jak szef swoje ma robić, ale ma być człowiekiem a nie szma*tą co nawet do umycia podłogi się nie nadaje!!! Pracowałam już w wielu miejscach, które były podobne, ale nigdy nigdzie nie spotkałam się z takim gnojem jak tutaj!! Ale to były wielkie renomowane zakłady, gdzie było dużo pracujących ludzi, którym zależy na rozwoju zakładu, a nie jak tutaj operatorów 10 a 80 rządzących jedną zmianą, a gdzie to pomnożyć razy trzy zmiany!!! TOTALNE BYDŁO.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
11 maja 2013r. o 9:13
~ napisał(a): TAK A PIERWSZY LECI KAZIK.! ha ha wolne żarty.
Dopóki pracują tam tacy beduini jak my to dni tego zakładu nie są policzone! Jest do d*upy praca i płaca, nie ma ani jednej kompetentnej osoby w tej firmie. W biurze siedzą polscy analfabeci mówiący po angielsku, po hali lata jak naćpany Kazimierz, któremu brakuje tylko miotły w d*upie, za nim za kilometry ma płacone zwany polnym poganiaczem laluś, który ciąga za sobą Jaśka fasole bo we dwoje zawsze raźniej! Produkcja pracuje za całą firmę, a panie na lakierni całymi dniami podpierają stoły[ co nie rzuca się w oczy rządzącym]. SYF KIŁA II MOGIŁA. Na palcach jednej dłoni można policzyć ile osób powinno być na tym miejscu na którym jest. Większość tylko wyżej kupczy niż dup*e ma! Uważam, że kiedyś los się odwróci i przejadą się na tym jacy są, bo jak dla mnie szef jak szef swoje ma robić, ale ma być człowiekiem a nie szma*tą co nawet do umycia podłogi się nie nadaje!!! Pracowałam już w wielu miejscach, które były podobne, ale nigdy nigdzie nie spotkałam się z takim gnojem jak tutaj!! Ale to były wielkie renomowane zakłady, gdzie było dużo pracujących ludzi, którym zależy na rozwoju zakładu, a nie jak tutaj operatorów 10 a 80 rządzących jedną zmianą, a gdzie to pomnożyć razy trzy zmiany!!! TOTALNE BYDŁO.

A ja uważam, że są też w tej firmie ludzie którzy wiedzą co robią nawet Ci na wyższych stanowiskach. Zgadza się, są też wariaci bez wiedzy i polotu, ale wszystkich jedną miarą brać nie można. Są działy w których pracuje się całkiem normalnie i bez większego ciśnienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10792
#qqqq nieaktywny
11 maja 2013r. o 19:50

A ja uważam, że są też w tej firmie ludzie którzy wiedzą co robią nawet Ci na wyższych stanowiskach. Zgadza się, są też wariaci bez wiedzy i polotu, ale wszystkich jedną miarą brać nie można. Są działy w których pracuje się całkiem normalnie i bez większego ciśnienia.

Tak tak, a jak sie dostac na wyzsze stanowisko? chyba wszyscy wiedza jak to nasza kolezanka pani I. 4 miesiace temu lazila po zakladzie i chwalila sie ze pan B. pozwolil jej wybrac stanowisko do awansu^^



Dopisane 11.05.2013r. o godz. 19:50:

no i jest za krec iscie, lidman co karty walidacji wypelniac nie potrafi

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza