Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
12 maja 2013r. o 19:34
jasne.. inne działy nie mają pojęcia co dzieje się na wtrysku gdzie do gadania najwięcej ma Bartek.!!Chodzą i cieszą się, że mają luzik a my zapie***my za nich.!!

Pani I? chodzi o Iwonke.?:D:D hah dobre sobie, było się tyle nie chwalić to byś się czegoś nauczyła;))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
19 maja 2013r. o 2:11
~ napisał(a): Kogo ten Guardian szuka? Już od chyba października widzę ogłoszenie z interkadry na operatora produkcji i wózka widłowego. Superwajzorzy mieli takie miny na rozmowie, że aż miałem wrażenie, że mam szansę uczestniczyć w czymś wielkim, w czymś z jajem, w czymś co się zapisze w historii ludzkości :)
Niestety nie dano mi szansy.

A tak na poważnie, ludzie, to głupia praca na produkcji, pokażcie jak robić i każdy się nada.
Pozdrawiam :]


!! !! !! każdy się nada?-nie wiesz co piszesz.bywają ludzie że nawet nie umieja zamiatać a co dopiero sprawdzać czy montować czesci. :/ to nie jest lekka praca wymaga doświadczenia sprytu i myślenia.----pozdrawiam wszystkich operatorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
19 maja 2013r. o 2:28
~ napisał(a): jasne.. inne działy nie mają pojęcia co dzieje się na wtrysku gdzie do gadania najwięcej ma Bartek.!!Chodzą i cieszą się, że mają luzik a my zapie***my za nich.!!

BEZ PRZESADY tak się tylko wydaje bywa że są takie dni na miotle ale na wszystkich działach więc jeżeli mi płaca tak samo za zamiatanie to co tu marudzic.gdzie indziej zabieraja z wypłaty bo nie ma pracy.

ZASTANAWIA MNIE DLACZEGO WSZYSCY JAK ZAMIATAJA I JAK STOJA NA MASZYNIE MARUDZA. ?? ZAWSZE ZLE.
NIKOMU NIE PASUJE

?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 maja 2013r. o 2:31
qqqq napisał(a):

A ja uważam, że są też w tej firmie ludzie którzy wiedzą co robią nawet Ci na wyższych stanowiskach. Zgadza się, są też wariaci bez wiedzy i polotu, ale wszystkich jedną miarą brać nie można. Są działy w których pracuje się całkiem normalnie i bez większego ciśnienia.

Tak tak, a jak sie dostac na wyzsze stanowisko? chyba wszyscy wiedza jak to nasza kolezanka pani I. 4 miesiace temu lazila po zakladzie i chwalila sie ze pan B. pozwolil jej wybrac stanowisko do awansu^^
Dopisane 11.05.2013r. o godz. 19:50:no i jest za krec iscie, lidman co karty walidacji wypelniac nie potrafi

?? A OD KIEDY LIDMAN WYPEŁNIA KARTE WALIDACJI ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lipca 2013r. o 23:51
nie wiem jak wy ale ja uważam, że hiszpanie niszczą firme i nic z niej nie zostanie... kierownicy rowalają zmiany, a "góra" na to pozwala. nie pomaga nic, kompletnie. jak tak dalej pójdzie hiszpanie zajmą miejsce operatorów i sami beda robić, kazik się zgodzi, bo za ludźmi nie jest wogóle. porażka!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2013r. o 8:39
pewnie ze porażka. firma skazana na zamkniecie. brak ludzi. ci którzy pracują mdleją z wycieńczenia, nowi jak przychodzą odchodzą natychmiast po kilku godzinach lub dniach. hiszpańskie świnie traktują nas jak niewolników. nasi przełożeni włażą im w du...ę a oni to lubią w końcu to hiszpanie. superwizorzy i menadżerowie obudzą się z ręką w nocniku jak wypier......a ich na zbity pysk. życzę naszym przełożonym żeby trafili do takiej pracy gdzie nikt nie będzie ich szanował tak jak oni nas nie szanuja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2013r. o 18:19
~ napisał(a): pewnie ze porażka. firma skazana na zamkniecie. brak ludzi. ci którzy pracują mdleją z wycieńczenia, nowi jak przychodzą odchodzą natychmiast po kilku godzinach lub dniach. hiszpańskie świnie traktują nas jak niewolników. nasi przełożeni włażą im w du...ę a oni to lubią w końcu to hiszpanie. superwizorzy i menadżerowie obudzą się z ręką w nocniku jak wypier......a ich na zbity pysk. życzę naszym przełożonym żeby trafili do takiej pracy gdzie nikt nie będzie ich szanował tak jak oni nas nie szanuja


DOKŁADNIE! Guardian to największy syf w okolicy, bader przy nim to raj na ziemi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2013r. o 20:30
to co tam robią ,że mdleją ? po 8 godz.pracy ? chyba lekka przesady
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.