Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

10565
#querty nieaktywny
19 lipca 2013r. o 21:00
czy ta firma toora jeszcze w guardianie jest czy ktos wie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2013r. o 0:27
ludzie mdleją nie po 8 tylko 12 godzinach pracy...!!!! i to jest przesada w takim syfie robić!!! jak mówimy, że się nie zgadzamy na dwunaski wolimy weekend to mają nas w dupie, poje**ńcy piep*ni!!! jestem ciekawa, czy kiedyś, któryś mądry będzie zadowolony jak jego córeczka pójdzie do pracy i bedzie pracowała w takich warunkach... same cioty i prostaki, nie ma ani jednej kompetentnej osoby w tej firmie, zniszczą ją i ludzi. mądrzy co odchodzą i mają gdzie, nie każdy ma i musi tam pracować... nie chce mi się wierzyć co ludzie opowiadają jak tam było świetnie na początku... musiało być super świetnie jak teraz jest jak jest. kilku ...i wzięło się na rządzenie taką firmą, może i mają podejście, ale książkowe a nie realne! niech się chociaż na 5 minut zamienią z nami i poczują jak to jest być w środku... siedzą w tych biurach i co jeden pomysł głupszy od drugiego. przebijają się głupotą nawzajem. jutrzejszy mecz jest kolejnym objawem, ich prostactwa. pójdą bawić się za nasze pieniądze, my będziemy parzyć się w tej puszce, a oni bawić... i później jaki dobry Guardian zorganizował ludzią mecz, świetnie! h*j że ludzie w pracy w tym czasie siedzą... o festynie już nie ma co wspominać, bo też się wypięli. banda ...ii i oszołomów, którym młotkiem do łba i tak nie dotrze się!! pustaki, jaby chociaż raz posłuchali ludzi to nie było by połopwy ich problemów ze zorganizowaniem czegokolwiek, z jakością i porzadkiem. każdy potrafi się zorganizować i sprawdzić to co robi, skoro to robi najlepiej wie jak jest najszybciej, najwygodniej i najdokładniej... bez ich zbednych instrukcji... żal zakładu i ludzi...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2013r. o 13:10
czytam to co piszecie i naprawde zastanawiam się jak smutnym trzeba być człowiekiem… Źle cie traktują, musisz pracować po 12 h i w sobote, twój szef Cie nie slucha a mimo wszystko tam pracujesz…Jeżeli pracujesz bo "musisz" bo nie ma innej pracy, bo zarobki sa małe itp. to sam sie zastanów jeden z drugim co jest dla Ciebie ważne. Najlepiej jest krzyczec, robić koło siebie i narzekać. Nie chcesz pracowac to zmien prace. Nie mozesz zmienic bo nie ma innej w okolicy - to nie stekaj bo na Twoje miejsce przyjdzie 6 takich co narzekac nie będą. Zygac mi sie chce jak sami sobie szkodzicie. Gadacie na swoich wajzorów, obgadujecie z zadrosci ludzi, którym sie udalo zostac liderami, technikami itp. każdy z was to normalnie urodzony dyrektor. Podpisales umowe tzn zgodziles sie na ta prace za te pieniadze w tym otoczeniu. Nie chcesz tak pracowadź odejdz i wyświadcz przysługe innym. Ja tez pracuje w tej firmie i szczerze to nie jest az tak źle. Nie byłem tu od poczatku nie wiem jak to wygladało, ale jestem kilka miesiecy i wyglada jak kazda inna zwykla firma. Moze wiecej chaosu co najwyzej. Pracowalem juz po 12 h i to w 4 brygadówce, pracowałem tez w wyzszych temp (kto pracowal w polfie ten wie o czym pisze) pracowalem nawet za mniejsze pieniadze i w gorszej atmosferze. Wszedzie sa ludzie lepsi i gorsi i wszedzie klopoty są i będą. Ale jezeli mogę pracowac po skonczeniu technikum i nie musze sie po angielsku czy niemiecku nikomu tłumaczyć a do pracy mam 20 min a do tego normalnie pracuje i zarabiam 1,7 na reke to mi to pasuje.Wiec wszedzie dobrze gdzie nas nie ma!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bartek K. niezalogowany
20 lipca 2013r. o 14:39


Pozdrawiam was nieroby!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracownik niezalogowany
20 lipca 2013r. o 14:50
Bartek,dobre.Bez komentarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~byly pracownik niezalogowany
20 lipca 2013r. o 18:07
Kolega Bartek zablysnol inteligencja i humorem.Ten zaklad to katastrofa wiecej tam tych liderow menagerow itp niz pracownikow fizycznych ,rygor jak w obozie ,pala tylko ci co na stolkach ty zwykly robol na przerwie nawet zapalic nie mozesz i wyjsc za teren zakladu a tam sie pali ,patrza obserwuja porazka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 lipca 2013r. o 21:39
~byly pracownik napisał(a): Kolega Bartek zablysnol inteligencja i humorem.Ten zaklad to katastrofa wiecej tam tych liderow menagerow itp niz pracownikow fizycznych ,rygor jak w obozie ,pala tylko ci co na stolkach ty zwykly robol na przerwie nawet zapalic nie mozesz i wyjsc za teren zakladu a tam sie pali ,patrza obserwuja porazka


a tak narzekali na bader, ze to oboz, a tu prosze hiszpanie gorsi od niemców : D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2013r. o 0:39
nie wiem kto się tam tak napisał wyżej chwaląc zakład i obrażając operatorów, pewnie jeden z prostackich wyżej ustawionych pajaców, ALE ZAPRASZAM NA WTRYSK DO MASZYNY... zobaczymy czy tez będziesz miał takie zdanie !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA #pijezkranu