Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~JUREK 123 niezalogowany
24 czerwca 2010r. o 13:38
~work it out napisał(a): Reklama sponsorowana ..... :P

Nasza firma jest super i nie dam złego słowa powiedzieć o niej, klimat tam panujący przypomina ten na Karaibach wiec nie musimy wyjeździć na wakacje ;)

Wszystko funkcjonuje tak jak powinno zwłaszcza paint line z tego jesteśmy dumni, ze widzimy rezultaty naszej pracy która nie rzadko toczona jest w 3-ech jezykach :D

Relacje między szefostwem a ludźmi można uznać za znakomite a miedzy inżynierami i nami powstają prawdziwe przyjaźnie ktore mam nadzieje zaowocują dobrymi wynikami w jakości oraz w postępie technologicznym "tym na poziomie podstawowych oraz mikro elementarnym " :)

Zarobki---uwarunkowane od podejścia pracownika do założonych celów oraz znającego świat mikro geometrii kwantowej :) jednym słowem narzekać nie można...............

Jeśli jesteś wystarczająco inteligentny , łatwo przyswajasz wiedzę , Twoje uwarunkowanie do podejścia pracy jest--osiągniecie wyznaczonego celu i max jakości, jesteś osoba bezkonfliktowa która umie współpracować miedzy ludźmi a Twoje słownictwo nie kończy sie na słowie K..... zapraszamay

PS: zaznaczamy ze skontaktujemy sie tylko z wybrani osobami ;)

pozdrawiam.........................
:) [img=1276800014_5c7kvot.jpg]



Hmmy
Witam wszystkich:-)
jestem pracownikiem tej oto wspaiałej guardianówy
Czytając twoją reklamę..... myślę jak powstrzymać się przed wymiotami,
ale jestem w tym dobry bo robię to co dziennie kiedy wchodzę w twoją dupę, nie stety taki wybór ;( ;( ;( bo inaczej to kop w moją dupę jeżeli bym tak nie robił a rodzina ważniejsza niż 8 godzin jazdy z tobą :>

No co do klimatu to rzeczywiście jak na karaibach jeszce w upalne dni (45 stopni C)pot leje się wszędzie i nie przepuszczają go sztuczne łachy które dostaje każdy żołnierz TWÓJ :|
Co do reszty to jakaś bzdura :P

A jeżeli jesteście inteligentni to raczej macie lepszą pracę, a jak się dacie nabrać na te bzdury i macie doświadczenie w podobnych firmach to współczuję !!

No na koniec powiem tyle ,że Zarząd to jedna porażka i jeżeli go nie wymienią to nie widzę przyszłości w tej firmie( szukam cały czas coś innego) ;)

Jeżeli nie pracowaliście w takiej firmie jesteście usłuchani zrobicie wszystko co zechcą bedziecie przymykać oczy na wszystko to zapraszam Zawsze można zacząć karierę od tego G..... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JUREK 123 niezalogowany
24 czerwca 2010r. o 13:46
~ napisał(a): może wie ktoś coś więcej o tej firmie?? Ile osób już tam pracuje? Byłem ponad miesiąc temu na rozmowie i cisza :( możliwe że nie przeszedłem, albo jeszcze do nikogo nie dzwonili, że potrzebują pracowników


Sunu
jak nie przeszedłeś to
Bóg nad tobą czuwa :*
wiec bądz szczęśliwy

TV trwam :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2010r. o 13:33
Jakie są najniższe zarobki ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~K niezalogowany
14 lipca 2010r. o 10:54
wiadomo już coś więcej, jak tam się pracuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lipca 2010r. o 11:07
Pracowników chyba obowiązuje zmowa milczenia. Guardian to najbardziej tajny zakład w Bolesławcu - nic o nim nie wiadomo.
Podobno produkuje szkło i elementy plastikowe ;)
Mi się wydaje że chyba bombki, od A do N. Pełny asortyment :)
A zdjęcia zasłużonych wiszą w gablocie za zakładem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~for niezalogowany
14 lipca 2010r. o 21:52
witam w poniedziałek mam jechac to tej firmy w bolesławcu na rozmowe, proponują mi stanowisko kierownicze, czy mozecie cos wieciej napisac jak sie tam pracuje, czy jest jakis pakiet socjalny? czy nadgodziny sa? płacone? itp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~too for niezalogowany
15 lipca 2010r. o 20:50
Witam. Nadgodziny nie są płacone szczególnie kadrze. Kierownictwo pracuje po 10-11 godzin dziennie z godzinną przerwą na lunch. Pakiet socjalny - buahahahahahahahhahahahah. Szkolenia - buhahahahahhahahaha. Firma - buhahahhahaahh. Jak nie masz innych propozycji to spróbuj, ale jak masz prace to nie zamieniaj jej.
Powodzenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3335
#aspera nieaktywny
15 lipca 2010r. o 21:08
Oferty pracy w guardian'ie:

http://www.infopraca.pl/pracodawca/guardian-automotive-poland-sp-z-oo-praca/184103
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza