Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~ niezalogowany
3 grudnia 2010r. o 18:38
~q napisał(a): czy do kogos juz dzwonili po drugiej rozmowie?


ja byłam także na 2 rozmowie, ale nie dzwonili do mnie jeszcze....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2010r. o 19:10
~ napisał(a): ten zakład to pomyłka, wiem bo pracowałem
1: brak szacunku dla ludzi na produkcji - notoryczne nieuzasadnione zwolnienia, kierownikowi się wydaje, że jest panem świata
jak zachorujesz- zwlaniają, jak ci coś nie pasuje - zwalniają, jak nie myślisz- zwalniaja, jak myślisz- zwalniają
2: chore godziny pracy - to jest Polska nie Hiszpania. zmiany są niedostosowane w ogóle do warunków Bolesławca, W pracy musisz być 15 min wczesniej i wyjśc 15 min poźniej - nie płatne. jak kończysz po 16 to nic w mieście nie załatwisz, a o dojeździe nie wspomnę
3: ludzie w biurze - wymanierowani,że głowa mała / w kadrach, myślą, że są nie wiadomo kim, o co kolwiek poprosisz to musisz się tłumaczyc co jak po co i dlaczego
4: szkolenia - to szkolenia widmo, każdy kiedyś słyszał, nikt nie widział
5: zero socjalu- firma jedyne czego Ci dołoży to stres

nie warto!!!





a dlaczego odeszłes co było przyczyna bo to taka praca jak w kazdej innej firmie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kuras niezalogowany
4 grudnia 2010r. o 20:39
Czy ktoś wie czy kierownicy w Guardianie mają auta służbowe ? jeśli tak to jakie ? czy tylko dyrektor jest Hiszpanem czy też są jacyś kierownicy tej nardowości ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
4 grudnia 2010r. o 22:46
głowny kierownik -hiszpan
zastępca- też
wtrysk-polak daje sie lubic
malarnia -polak -nie nadaje sie do niczego ,sterydy mu mózg zjadły i niedługo poleci bo sobie nie radzi
maintenance-polak
logistyka -polak-daje sobie radę

ogólnie jeśli lubisz lizać tyłki to sie tam odnajdziesz
a co do aut to zapomni :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2010r. o 8:18
~kuras napisał(a): Czy ktoś wie czy kierownicy w Guardianie mają auta służbowe ? jeśli tak to jakie ? czy tylko dyrektor jest Hiszpanem czy też są jacyś kierownicy tej nardowości ?


trwają z 2 tygodnie rozmowy kwalifikacyjne- ale z tego co tutaj widzę, to do nikogo nie dzwonili, może z 1 osobę tylko potrzebują a robią halo jakby mieli przyjąć z 20/?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kiziaa niezalogowany
5 grudnia 2010r. o 13:13
Wydaje mi się,że do końca roku nie przyjmą już nikogo, jedynie mogą zwolnic kilka osób...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2010r. o 18:46
~Kiziaa napisał(a): Wydaje mi się,że do końca roku nie przyjmą już nikogo, jedynie mogą zwolnic kilka osób...


To po jakiego diabła przyjmują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~loss niezalogowany
5 grudnia 2010r. o 19:25
robią sobie rotacje bo to sie im opłaca
umowa na 2 mes i następni żebyś czasem nie wołał o podwyżkę :D
każdy sie uśmiecha do siebie u udaje wielkiego kolege a tak na prawde za byle gówno cie pod krec i....
kierownicy tez sie nie lubią za bardzo ale jakos muszą żyć :D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu