Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

3145
#hemi nieaktywny
16 stycznia 2012r. o 19:40
jak będzie śnieg to masz info na PW ,a jak nie będzie juz go to piszę się jako co-drive w teren:D

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4015
#fido nieaktywny
17 stycznia 2012r. o 9:36
Dzięki za sobotę. Co prawda z mojej strony było za krótko i za ostrożnie ale i tak było fajnie :)
Dodam tylko że po tej sobocie w głowie knuje mi się już plan do zrealizowania myślę jeszcze tej zimy...
Hemi daj znać co to się szykuje na ten weekend.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
17 stycznia 2012r. o 11:54
co ro robimy w sobotę?
lotnisko czy las?
może pogodzimy jedno z drugim.
rano lotnisko, a następnie błotko.
co wy na to?

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
17 stycznia 2012r. o 14:10
mnie rano nie będzie więc proponuje około południa/po południu wypad (może tak jak teraz ok.14??),malo tego--dorzucam pomysł:)

a co powiecie na to:Pozabierać żarcie,jakieś krzesełka,machnąć się w teren,gdzieś się zatrzymać ,zrobić jakieś ognisko,opitolić jakąś kiełbachę, i wrócić do Bolca??:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
17 stycznia 2012r. o 15:02
Wszystko fajnie pięknie jestem bardzo za wypadem i oczywiście ogniskiem :D tylko jest pewien mały problem... :( jak się okazało jednak pękło mi jedno pióro w resorze i nie wiem czy do soboty uda mi się to zrobić :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~los niezalogowany
17 stycznia 2012r. o 16:44
ja w sobote odpadam, 24h spedzam w pracy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
17 stycznia 2012r. o 19:47
Kazio napisał(a): Wszystko fajnie pięknie jestem bardzo za wypadem i oczywiście ogniskiem :D tylko jest pewien mały problem... :( jak się okazało jednak pękło mi jedno pióro w resorze i nie wiem czy do soboty uda mi się to zrobić :(

jest to bardzo prosta naprawa. jak chcesz to nawet na pargingu się zrobi. wystarczy zdjąć koło, odkręcić cybanty mocujące resor do mostu, następnie odkręcić śrubę, która trzyma resory w jednej całości, wymienić resor i poskręcać. potrzebne klucze 22 nasadowy, 19 nasadowy, 13 może być oczkowy.


Dopisane 17.01.2012r. o godz. 19:47:

aha! pióro powinienem mieć, więc jak będziesz chciał to możemy to naprawić.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
18 stycznia 2012r. o 9:25
mirek_2005 napisał(a):
jest to bardzo prosta naprawa. jak chcesz to nawet na pargingu się zrobi. wystarczy zdjąć koło, odkręcić cybanty mocujące resor do mostu, następnie odkręcić śrubę, która trzyma resory w jednej całości, wymienić resor i poskręcać. potrzebne klucze 22 nasadowy, 19 nasadowy, 13 może być oczkowy.Dopisane 17.01.2012r. o godz. 19:47:aha! pióro powinienem mieć, więc jak będziesz chciał to możemy to naprawić.


Skoro to takie proste to kolego jeśli mógłbyś zerknąć czy masz to pióro byłbym wdzięczny to moglibyśmy się jakoś umówić. Bo znajomy dopiero w sobotę będzie miał chwile, żeby mi to zrobić i przede wszystkim dopiero w sobotę miałbym 2 resory od żuka :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza