Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

3145
#hemi nieaktywny
19 stycznia 2012r. o 21:16
chyba sobota,zobaczymy co na to inni?? los cos pisał ,że praca w sobotę...
ja sie nastawiam na sobotę na tą 14-15??a co reszta wymysli to wyjdzie w praniu:)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 9:43
Więc sprawa na następującą chwilę wygląda tak. Ja jestem chętny oczywiście jak zawsze ale nie wiem czy moje auto też :/ mam od mirka resory (za które ogromnie dziękuję) :) ale za 20 min mam być w pracy i raczej do wieczora mnie nie ma... więc czasu na zmontowanie tego do kupy zostaje mi może z 2 godzinki jutro ponieważ jutro od 8 rano niestety też jestem zajęty... więc jak coś to chyba też będę musiał wbić się do kogoś do auta...

Wczoraj miałem telefon od osoby zainteresowanej wypadem która również jeździ Frotką taką jak moja i jeśli ta osoba wejdzie na forum to fajnie by było jeśli by się określiła co do wypadu ( słyszałem też coś jeszcze o jakimś land roverku)

A co do trasy to mam bardzo ciekawy pomysł... oczywiście jest to kwestia do przedyskutowania, ale chodzi mi po głowie wypad bardziej turystyczny przez błotka. Wszystkich szczegółów nie zdradzę od razu ale chodzi mi po głowie pozwiedzanie wojskowych zabudowań pozostawionych po naszych wschodnich sąsiadach w pobliskich lasach ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4015
#fido nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 10:01
A będzie jakaś wyciągarka??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~VARADERO1000 niezalogowany
20 stycznia 2012r. o 12:53
Jeżeli godziny będą te same co ostatnio też się pisze. Frota A 2.0 w gazie. Jadę sam modę kogoś zabrać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 15:14
mam nadzieję że kawałek miejsca się znajdzie dla aparatu i kamerki:D trzeba wypełniać konto na youtube:D

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 16:31
ja od 14 w sobotę gotów do jazdy ;]

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 17:24
pytanie w ktore strony sie wybieramy
moze tereny okolic trzebienia?
czy moze w druga strone ul. jeleniogorska?

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 19:35
Panowie ja stawiam na Trzebień... moim zdaniem ciekawiej i więcej perspektyw tzn terenów do wyboru :) tym bardziej, że jutro od 10 w trzebieniu będę naprawiał swoja frotkę to dołączył bym do was właśnie z Trzebienia :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza