Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

783
#Igi nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 19:44
Ja mam jedno ale tylko. Jeśli nie będzie krzaków itp rzeczy to też lecę Forkiem a jak nie to do kogoś na prawy fotel chętnie skoczę ;)

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 20:40
Wrr nie będzie mnie chyba jutro... mam koncert do nagłośnienia;(

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 20:46
Kazio napisał(a): Panowie ja stawiam na Trzebień... moim zdaniem ciekawiej i więcej perspektyw tzn terenów do wyboru :) tym bardziej, że jutro od 10 w trzebieniu będę naprawiał swoja frotkę to dołączył bym do was właśnie z Trzebienia :)

wygodniś z ciebie :D
nie myśl, że mi wrzucisz swoje resory na pake :>


Dopisane 20.01.2012r. o godz. 20:44:

LukaBC napisał(a): mam nadzieję że kawałek miejsca się znajdzie dla aparatu i kamerki:D trzeba wypełniać konto na youtube:D

o, o, o dobrze mówi, kartę pamięci mu dać :D


Dopisane 20.01.2012r. o godz. 20:46:

LukaBC napisał(a): Wrr nie będzie mnie chyba jutro... mam koncert do nagłośnienia;(

to ja cię chwalę, a ty na następnej stronie taki numer wykręcasz... :>

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 20:47
Cóż takie życie;/ ale następnego razu nie odpuszczę:D

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 20:52
nikt ci nie pozwoli he he

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 20:54
hehe:D kręćcie dużo filmów:) później poproszę pakiet tego to się pomontuje coś o 4x4 w bolesławcu:D

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 21:01
będziemy sławni?

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 21:05
mirek_2005 napisał(a):
wygodniś z ciebie :D
nie myśl, że mi wrzucisz swoje resory na pake :>



hehe wygodniś nie wygodniś proponowałem już wcześniej wypad w tamtym kierunku :) ale jak będziecie woleć :) w końcu mamy demokrację i wygrywa większość :D

Spoko spoko jak trzeba będzie to zostawię te resory w garażu i na dniach potem Ci je podrzucę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza