Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

~rob444 niezalogowany
20 stycznia 2012r. o 21:49
Witam wszystkich,czy można sie dołączyć do spotkk ania ?,podobnie jak wy lubie błotko i chętnie upapram moją Dyskotekę,jest jeszcze kolega z Frotką ( widziana na ul.Rajskej.
pozdr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 21:50
pewnie, że można :) raczej nikt się nie obrazi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 stycznia 2012r. o 21:52
Dzieki,a gdzie spotkanie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 21:54
~rob444 napisał(a): Witam wszystkich,czy można sie dołączyć do spotkk ania ?,podobnie jak wy lubie błotko i chętnie upapram moją Dyskotekę,jest jeszcze kolega z Frotką ( widziana na ul.Rajskej.
pozdr.

im nas więcej tym lepiej. spotykamy się o 14:00, tak jak ostatnio pod mrówką?

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 21:55
~ napisał(a): Dzieki,a gdzie spotkanie ?


no właśnie tego jeszcze nie ustaliliśmy :) generalnie ja mam nadzieję do 11 z pracą się wyrobię i co z tym idzie do 14 mam czas na zamianę resorów więc chyba nie będzie innej opcji jak taka, że dołączę do was w trzebieniu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 stycznia 2012r. o 21:57
ok,bedziemy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4705
#mirek_2005 nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 21:58
my spotkamy się pod mrówką o 14:00 i lecimy na trzebień, a w trzebieniu dołączasz i w las.

www.psieszkolenie.pl www.edukacjazawodowa.pl www.rzeczoznawca-boleslawiec.pl www.ksgranica.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
20 stycznia 2012r. o 22:07
dokładnie więc jutro kolo 14 będę dzwonił i gdzieś tam się zgadamy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza