Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

3145
#hemi nieaktywny
24 stycznia 2012r. o 16:24
~browar napisał(a): mam subaru impreze z roku 97r i w terenie spisuje sie lepiej od ferozy i samuraja, navara d40 policyjna 3,0 dci 170km z 2010 tez w tyle


kolego fajnie pięknie tylko że o ile napęd fajnie sobie radzi na szuterku,czy kałuzach o tyle w terenie kicha bo głównym problemem jest prześwit.
Zeby odstawić taką navarkę 3.0 dci to musiałbyś miec GT-ka,bo seryjnym 2.0 116KM to cięzko by było-na asfalcie będzie szybsze a w terenie navarka prześwitem zagnie;)
A porównanie do samuraia troszke mnie zabiło,przeca samurai to idealna pchełka w teren;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
24 stycznia 2012r. o 16:29
hemi napisał(a):
A porównanie do samuraia troszke mnie zabiło,przeca samurai to idealna pchełka w teren;)


Idealna nie idealna zależy od punktu widzenia choć jak dla mnie samuraiek super sprzęt :D ale na pewno seryjna impreza nawet GT w terenie mogła by poczciwemu suzuki co najwyżej opony z błota czyścić :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~browar niezalogowany
24 stycznia 2012r. o 16:40
tak wlasnie zapomnialem o skalach i rzekach ale drogi polne i lesnie, szutrowe niema nic lebszego, kuzyn ma feroze to wyklinal resory na tyle bo wiesza sie na nich dobrze ze ma jeszcze JUSTY ktore ma 4wd i przeswit ten sam co feroza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
24 stycznia 2012r. o 16:50
w tern z subarków to najlepszy Forek 2.0 125KM bo ma reduktor,bo już S Turbo to tak sobie (reduktora brak).
A Justynka-mozna z niej zrobić niepozornego wściekacza na górskie tereny:)
Browar ty tą subarke w Bolcu masz?? jak to Imprezka?Może ta srebrna co czasami koło elektronika stoi? Bo Imprez GC w bolcu jak na lekarstwo :|

ech taką zabaweczkę mieć:


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~browar niezalogowany
24 stycznia 2012r. o 17:48
JUSTY 1,2 3 CYLINDRY 75KM DAJE RADY Z WYCIĄGANIEM SAMURAJA I FEROZY NAWET PO BARDZO GRZASTKICH POLACH TYLKO SPRZEGLO NIEDOMAGA NA CIEPLYM SILNIKU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~browar niezalogowany
24 stycznia 2012r. o 18:08
jestem z jana pawla a subaraka impreziaka mam w nowogrodzcu bo to auto jest przeznaczone do rajdow ,nawet jego nie rejestrowalem bo latam gdzie popadnie po rowach i metrowych trawach ale czesto jestem na krępnicy bo od krepki do jedrzychowic jest za krec isty szuter z zakretami mostkami kaluzami, krec ane> dostalo tak po pizdzie i tak nie chce sie popsuc

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
24 stycznia 2012r. o 18:20
co prawda to bardziej auto na rajdy szutrowe www.bcrally.pl na tej stronce znalazłbyś ludzi bardziej w swoim temacie ;) aczkolwiek mógłbyś się kiedyś pochwalić imprezką nie powiem, że z chęcią bym się takim wynalazkiem gdzieś po krętym szutrze wybrał nawet na fotelu pasażera :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~browar niezalogowany
24 stycznia 2012r. o 18:20
ZAPRASZAM W CZWARTEK NA SZUTER PO GODZINIE 17:30 MAM ZAMIAR SIE POWSCIEKAC
PALIWKA MAM 30 L TO MOŻE NA 2 GODZINY WYSTARCZY NA REDUKTORZE 7,5 TYS OBROT.
BEZ REDUKTORA 7 TYS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza