Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

840
#Kazio nieaktywny
24 stycznia 2012r. o 18:24
~browar napisał(a): ZAPRASZAM W CZWARTEK NA SZUTER PO GODZINIE 17:30 MAM ZAMIAR SIE POWSCIEKAC
PALIWKA MAM 30 L TO MOŻE NA 2 GODZINY WYSTARCZY NA REDUKTORZE 7,5 TYS OBROT.
BEZ REDUKTORA 7 TYS


hmm kuszące :) kolego jeżeli w czwartek nie będę w pracy to z chęcią obejrzę gdzieś Twoje autko :D a jeśli będę w pracy to może uda mi się wyrwać na parę chwil i podjechać firmowym autkiem hehe :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~browar niezalogowany
24 stycznia 2012r. o 18:33
TYLKO ZEBY TO AUTO FIRMOWE NIE OKAZALO SIE RADIOWOZEM NP. SKODA BUPERB CZARNA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
24 stycznia 2012r. o 18:39
~browar napisał(a): TYLKO ZEBY TO AUTO FIRMOWE NIE OKAZALO SIE RADIOWOZEM NP. SKODA BUPERB CZARNA


Hahaha no niestety aż tak dobrze to ja nie mam to będzie albo stary poczciwy golf 2 albo VW T4 i nie niebieski nawet tylko czerwony :D więc spokojnie :) chyba, że uda mi się szybciej z siak ścigać się nie będziemy :P


Dopisane 24.01.2012r. o godz. 18:39:

chyba, że uda mi się szybciej z roboty wyrwać, tak czy siak ścigać się nie będziemy :P :P tak to zdanie miało wyglądać :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~browar niezalogowany
24 stycznia 2012r. o 18:43
NIEBIESCY MAJA PRZEWAGE TYLKO W PALIWIE BO JA PRZEWAZNIE TO CWIARA BAKU
NA JAKIES 85 KM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
24 stycznia 2012r. o 18:47
I ja chętnie wpadnę ;]

Z Subarkami mam bardzo dużo wspólnego ;)

Pozdrawiam

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
24 stycznia 2012r. o 18:57
sam miałem jeszcze w tamtym roku Imprezę tylko co prawda zwykłą 1.8 GL z reduktorem z niemiec przyciągnąłem za parę groszy ale tylko mi miejsca zabierała i sprzedałem a taką też mógłby po szutrach polatać :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~browar niezalogowany
24 stycznia 2012r. o 18:59
zakrety po snigu to czysta przyjemnosc tym autem tylko gaz czeba cisnac i nie panikowac bo juz jak sie zacznie popuszczac czy chamowac ty zaczyna sie karuzela
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~browar niezalogowany
24 stycznia 2012r. o 19:20
to auto jest niezniszczalne co ono przezylo to ksiazke mozna napisac (latalo, otwieralo bramy metalowe, czolowe zdezenie z ok 50km/h w drzewo ,kilkanascie razy bylo wyciagane z krec itnych rowow, plywalo oczywiscie ze puzniej bylo wyciagniete z kwisy ,palilo sie bo od katow zajela sie sucha trawa, scinalo drzewka o śr. 9 cm, bez zadnej inwestycji na czesci zawsze wychdzilo cale tylko jest poobijane z karzbej strony w lato bedzie subaru cabrio bo szyby i tak nie maja ramek ) p i e r do l o n e nie chce sie spsuc tylko bieze olej ale wszystko w nim dziala. katy trzeba bedzie sprzebac i szukac nowe bo do lata to marneszanse

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza