Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

7626
#LukaBC nieaktywny
28 lutego 2012r. o 20:20
cos co w terenie przebija nawet impreze;p

&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Don niezalogowany
28 lutego 2012r. o 20:34
Chyba na bazie Unimoga:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
28 lutego 2012r. o 21:34
tak czytam te resztki po wycięciu_czyżby ktoś stwierdził,ze osoby co sie bawia w terenie to naćpani bezrobotni gówniarze??:D

Pewnie po ilosci błota na błotniku osoba stwierdza jaki status (bezrobotny/pracujący) ma dana osoba,a na podstawie śrenicy opon stwierdza stan odurzenia-kurka talenty mamy na tym bolcu:)

tak się składa,że ok.15:00 w czwartek powienienem być już wolny (kolejny pijany bezrobotny gówniarz jedzie po dziecko do przedszkola:D) tak więc jak cos to sie piszę jako jakiś co-cokolwiek:D


Dopisane 28.02.2012r. o godz. 21:34:

Don ,pewnie jakieś pozostałości Unimoga,ostatnio napisałem,że nasze zabawy są nie tylko dla takich potworków jak na filmie,ale także,a przede wszystkim dla aut cywilnych i co??

jakaś dziwna tylda czepiła sie tego,że potworek to nie marka ani model:D

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
28 lutego 2012r. o 22:52
zawsze znajdzie się tylda, która będzie chciała z nami się wybrać ale wrodzona nieśmiałość będzie blokować ją przed przyjściem;)

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
29 lutego 2012r. o 14:34
~Don napisał(a): Chyba na bazie Unimoga:)


kolego z tego co widzę to jest po prostu Unimog z dołożoną klatką bezpieczeństwa bez większych mechanicznych przeróbek :)


Dopisane 29.02.2012r. o godz. 14:34:

tak, że więc co z jutrzejszym dniem?? :> moje auto juz zwarte i gotowe przed chwilą odebrałem z warsztatu :) do jutra spokojnie czeka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
29 lutego 2012r. o 14:45
Kazio faktycznie normalny unimog-ma wszystko co potrzeba: silnik,zawieszenie,rama-a reszta jest do pełnej konfiguracji:D

Tak jak pisałem-jak coś to na 15:00 sie powinienem wyrobić,to jak coś to kazio bym się pisał jako co drive u Ciebie;)


Dopisane 29.02.2012r. o godz. 14:45:

Mirek do mnie dziś dzwonił,że z rozrusznikiem problem,tak więc cięzko stwierdzić jak tam z nim,ale zapewne by sie pisał-jak zawsze:)

To mielibysmy frotke i patrola-ktos jeszcze??

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wrangler niezalogowany
29 lutego 2012r. o 16:23
czyli kiedy jezdzicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
29 lutego 2012r. o 18:08
jutro o 15 pod stadionem na parkingu od strony shella?

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza