Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

4x4 Bolesławiec

3145
#hemi nieaktywny
29 lutego 2012r. o 19:04
TERAZ WAS ZASKOCZE!!!!
Juz pojutrze będzie startuje bardzo kozacka impreza offroadowa niedaleko nas!!!!!!:):)

http://www.greatescaperally.pl/

Co powiecie na to aby wyskoczyć w niedzielę na "Karolinę"??

Dzwoniłem przed chwila do organizatora i to będzie na zasadzie latania po pętli więc publika może wbijać ,aby sie "napaczeć":D

Cyt:"Niedziela 04.03.2012 „Memoriał Karoliny” (pole manewrowe jednostki wojskowej w Żaganiu)10:00 - Start Quadów i motocykli12:00 – Meta dla Quadów i Motocykli12:30 - Start samochodów16:30 – Meta dla samochodów"

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
29 lutego 2012r. o 19:18
hemi niema poblemu jesli chcesz zapraszam do mojej frotki :) z Mirkiem sie widzialem i troche powalczylismy z rozrusznikiem i patrol chadzia :)

Wrangler jutro o 15 bedziesz ? Z checia Cie poznam i zobacze Twoje autko :)

A co do niedzieli ja prawodpodobnie bede w niemczech :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lutego 2012r. o 19:37
to się obudziłeś hemi...
czytałes regulamin , oświadczenia itp.? szok co tam jest! nic ci nie wolno , a jeżeli już się uprzesz i chcesz zgłosić protest lub po prostu cos ci sie nie podoba to musisz wpłacić 1000 zł. , aby ktokolwiek chciał sie zająć sprawą. najlepsze jest to , że nie muszą twojej sprawy/roszczeń rozpatrywać i tysiączek przepada. Aby wziąć udział w tym "cyrku" musisz najpierw podpisać , że nawet gdyby ktoś ci przejechał po nogach to nie masz prawa do żadnych roszczeń - szkoda słów. wg mnie chodzi wyłącznie , aby zarobić kasę na fanatykach jazdy offroad. zresztą jeżeli organizuje to gryszczuk to nie ma sie co dziwić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
29 lutego 2012r. o 20:05
anonimie to przeczytaj jeszcze raz mego posta:)
NIC nie pisałem o tym,ze mozna by wystartować,za to napisałem,że Karolinka będzie na zasadzie pętli i będzie można się "napaczeć" jako publika-czyli jasno napisałem,iż cel wyjazdu to kibicowanie,latanie z aparatem a nie start;P

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7626
#LukaBC nieaktywny
29 lutego 2012r. o 20:26
brzmi niezle;) można by się wybrać zobaczyć co i jak tam;)

http://www.youtube.com/user/TheLukaBc/videos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
29 lutego 2012r. o 20:29
gadałem ze swoją i jest jak najbardziej za;) więc u mnie są dwa miejsca do obsady;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7632
#VIP007 nieaktywny
29 lutego 2012r. o 21:28
dzieki za info...warto zastanowić się nad wyjazdem,oby tylko nie padało :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
840
#Kazio nieaktywny
29 lutego 2012r. o 21:44
VIP007 napisał(a): dzieki za info...warto zastanowić się nad wyjazdem,oby tylko nie padało :|



Wlasnie oby padalo wiecej blotka :)

Btw. dzis z Mirkiem wybralismy sie zbadac teren na poligonie kolo lazisk... I moge zapewnic... Jutro bedzie swietna zabawa a w blocie to sie utopimy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.