Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~e.m niezalogowany
8 marca 2012r. o 18:43
~~~j.b napisał(a): Mnie raczej także tym razem nie będzie:) chyba, że po ciachaczku wcześniej z zajęć się urwę:):) albo wpadnę dopiero na 17:):) sobota przyjdzie to się zobaczy:):)


jach jach jach :/ kurcze ,,j.b'' czyt. ,,JOANNA'' nie uwierzysz mnie w sobotę też czekają zajęcia :P
--->>>> Tylko przekroczysz choćby o minutę za wcześnie progi uczelni ---->>>> bezczelnie DONIOSĘ :P :P :P Więc masz dwa wyjścia :D Albo po tajniacku razem wychodzimy albo sekundę później jestem pod drzwiami promotora z dowodami Twojej UCIECZKI... tak tak dobrze widzisz UCIECZKI, nazywajmy to po imieniu :P :P :P
No, to co.... o której mam czekać przy drzwiach frontowych uczelni ????? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
8 marca 2012r. o 18:48
No kobitki,
liczę, że wasze tajne plany wcześniejszej ewakuacji z nudnych zajęć powiodą się i w sobotę razem zagramy :D :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
8 marca 2012r. o 19:40
Znowuuu oneeee :PPPP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
8 marca 2012r. o 19:52
1. Zołza
2.jest Zołza, jestem ja, tatafranka
3. De_Tourvel

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
8 marca 2012r. o 20:11
nie_powiem napisał(a): Znowuuu oneeee :PPPP


hahahaha Oszszszszsszszz Tyyyyyyy bandytooooo ...... :P :P :P
Pilnuj się lepiej, pilnuj, patrz pod nogi, patrz .... :P :P :P
Ciemnymi ulicami po nocach przestań chodzić :P
Omijaj ciemne zaułki, spuszczaj wzrok przed każdą nieznajomą osobą :P
i módl się młody, módl - każdego ranka i wieczora, abyś nie grał z nami w tej samej druzynie ahahhahaaaa :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5376
#shake nieaktywny
8 marca 2012r. o 20:37
1. Zołza
2.jest Zołza, jestem ja, tatafranka
3. De_Tourvel
4.Shake
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~siatkarka;) niezalogowany
8 marca 2012r. o 21:05
o której sie zaczna ta siatka bo ja nei w temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5799
CZARNULA83
8 marca 2012r. o 21:07
Może ja też pogram :> bo już mi odbija z tej samotności :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza