Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~sławek niezalogowany
8 marca 2012r. o 22:09
Mnie niestety w ten weekend zabraknie,mam nadzieje ze po raz pierwszy i ostatni dlatego zycze wszystkim udanej gry:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
9 marca 2012r. o 12:46
"o której się zaczyna ta siatka bo ja nie w temacie"


Zawsze zaczynaliśmy o 15:00, ale ostatnio Słońce przeszkadzało, wiec proponuję o 16:00. Co Wy na to ekipo?




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
9 marca 2012r. o 12:54
Jestem jak najbardziej za, ale ostatnia próba przesunięcia gry na 16 spaliła na panewce, więc nie wiem czy się uda...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
9 marca 2012r. o 13:02
Może być 16 :D mi tym razem bardziej pasuje właśnie ta późniejsza godzina ;)

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
9 marca 2012r. o 13:25
Witam jeżeli wam pasuje to może być 16:00. Faktycznie nie będzie już tak raziło ;)
maciej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
9 marca 2012r. o 15:40
Mam dwa wolne miejsca jakby ktoś szukał z bolesławca. Zainteresowani 691 249 647
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~~j.b niezalogowany
9 marca 2012r. o 16:42
Ja także jestm za 16 bo słońce rzeczywiście ostatnio dawało w kość:):):) a jak będzie na później to może uda mi się jednak wpaść :P :P :P z Panną e.m ;) ;) ;) a przypuszczam że nie damy rady do końca na zajęciach wysiedzieć :> i po cichaczu opuścimy mury uczelni :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 marca 2012r. o 16:46
~e.m napisał(a):
nie_powiem napisał(a): Znowuuu oneeee :PPPP


hahahaha Oszszszszsszszz Tyyyyyyy bandytooooo ...... :P :P :P
Pilnuj się lepiej, pilnuj, patrz pod nogi, patrz .... :P :P :P
Ciemnymi ulicami po nocach przestań chodzić :P
Omijaj ciemne zaułki, spuszczaj wzrok przed każdą nieznajomą osobą :P
i módl się młody, módl - każdego ranka i wieczora, abyś nie grał z nami w tej samej druzynie ahahhahaaaa :P :P :P



Tak tak zgadzam się z wypocinami KOLEŻANKI ;) ;) e.m :) :) miej się CHłopaszku na baczności za tą wredną zniewagę:):):) nie znasz dnia ani godziny:):):) więc staraj się nie wychodzić po zmroku z domu :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza