Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~Zołza niezalogowany
15 marca 2012r. o 21:15
Zaciągnę ją choćby siłą :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
15 marca 2012r. o 21:30
~Zołza napisał(a): Zaciągnę ją choćby siłą :P :D


liczę na Ciebie bo płeć piękna musi dominować. A zwłaszcza ze wszyscy będą patrzec na naszego wspaniałego kibica gregora z jego piękna choreografia i co musimy jakoś odwrócić uwagę chłopców od chlopca bo płeć męska ciągnie do siebie było to widać na ostatnio gramyn meczu. Czy moze sie mylę :P :P :P :D :D :D :> :> :>

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2012r. o 21:33
mzawrot napisał(a): .. płeć piękna musi dominować.


Lubisz czy musisz dominować?? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
15 marca 2012r. o 21:57
Jedno i drugie

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2012r. o 22:03
mzawrot napisał(a): Jedno i drugie


A jak osoba , którą bezgranicznie kochałabyś, nie chciałaby , żebyś dominowała to potrafiła byś zrezygnować z tej chęci i przymusu?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
15 marca 2012r. o 22:11
A Grzdyl jak zwykle nie na temat ;>;>;>


Dopisane 15.03.2012r. o godz. 22:11:

Do kąta paskudo :P:>

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 marca 2012r. o 22:18
De_Tourvel napisał(a): jak zwykle nie na temat ;>;>;>/c]

Bo mnie sprowokowała :>

Mam dwa pytania:)
Czy jest atakującą w swoim zespole?? :)
Jeżeli tak , to czy myślisz o zmianie nicku na De_Glinka? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
15 marca 2012r. o 22:22
~ napisał(a):
Bo mnie sprowokowała :>

Mam dwa pytania:)
Czy jest atakującą w swoim zespole?? :)
Jeżeli tak , to czy myślisz o zmianie nicku na De_Glinka? :D


W każdym zespole jest 6 atakujących :P atakują albo piłkę albo siebie - do wyboru :P
Glinka to jest Katarzyna, a ja jestem Karolina, więc De_Glinka do mnie nie pasuje :P

PS. Mogę za to zostać De_Holmes - od Sherlocka oczywiście, nie od Katie - nie mylić przypadkiem :P:P:P

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza