Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

4903
#mzawrot nieaktywny
16 marca 2012r. o 11:44
Oj juz tam objechali. Miłej pracy

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
206
#Member nieaktywny
16 marca 2012r. o 14:56
tatafranka napisał(a):
...a od kolegów siatkarzy (zwłaszcza kulawych), wymagam trochę więcej bezkompromisowości i solidarności, bo już wkrótce będziemy grali w kieckach i dekolcie karo :P


Proszku drogi :) możesz liczyć na moją obecność, bezkompromisowość, solidarność, opanowanie i pełną powagę ;) oczywiście o ile uda mi się przybyć. Ale zakładam ze tak na 90% będe :D

Ty za mnie nie umrzesz, więc nie mów jak mam żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
16 marca 2012r. o 16:39
z cyklu: "myślę, więc uważam że..."
Czy tutaj aby na pewno chodzi o siatkówkę, czy to tylko taka przykrywka... kurde wystarczyło raz nie być...
W tym tygodniu możecie na mnie liczyć - brzmi to co najmniej jakbym liczył na falę radości z Waszej strony i oczekiwał skromnego kwiecia polnego przyniesionego przez "doręczyciela" ale mylicie się ja oczekuję... (o tym w następnym poście jeśli ktoś wyrazi zainteresowanie w sprawie moich oczekiwań ;))

Odświeżę trochę:
1. Zołza + siostra
2. De_Tourvel
3. Dżoanna
4. Majka
5. padre
6. Member (na 90%)
7. rock4

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
16 marca 2012r. o 16:47
Rock4 - oczywiście, że czekamy na Ciebie z utęsknieniem ;)

PS. Co chciałbyś zamiast kwiatów? ;> (tak, tak to ta słynna babska ciekawość :P:P:P)

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
16 marca 2012r. o 18:37
Odświeżę trochę i ja :
1. Zołza + siostra
2. De_Tourvel
3. Dżoanna
4. Majka
5. padre
6. Member (na 90%)
7. rock4
8. Elyza

W końcu nie mogę przegapić Grzesława koślawej choreografi :D :D :D ...
No i baaaaa stęskniłam się za rock4 :D Psssssss A który to ??? :P :P hahahaa żartuje żartuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
16 marca 2012r. o 19:05
Bede płakać . Nie Zaszczyce was chyba swoją obecnością. Masakra

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5570
#De_Tourvel nieaktywny
16 marca 2012r. o 19:32
Co się stało Majka? :(

Żadna kobieta nie byłaby na tyle głupia, żeby zakochać się w facecie tylko dlatego, że on ma długie nogi! G. Garbo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
16 marca 2012r. o 19:48
Brak niani do dzieci ;( ;( ;( ;( ;(

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA #pijezkranu