Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

4940
#rock4 nieaktywny
5 kwietnia 2012r. o 10:11
Niestety, dzisiaj wyjeżdżam z Bolca więc odpadam.
Co do spotkania integracyjnego to wstępnie się piszę. Choć nie chciałbym przeszkadzać dwóm najbardziej aktywnym osobom w tym temacie :P :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1242
#komandos nieaktywny
5 kwietnia 2012r. o 16:39
tatafranka napisał(a): [...]może są chętni żeby poodbijać w piątek, bo jednak czekanie do następnej soboty, to taki malutki horrorek?


Jestem chętny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cipuleczka niezalogowany
5 kwietnia 2012r. o 17:05
a chlopacy powiedzcie!!!, czy mozna przyjsc na siatke w spodniczce i seksownych rajstopkach ? a jak majteczki bedzie przez chwile widac przy podskoku to mnie nie wyrzuca z sali ? bbo nie mam innego stroju na siatke...:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~j.b niezalogowany
5 kwietnia 2012r. o 19:34
No ja niestety w Piątek ten także odpadam bo niestety trzeba przygotować cosik na Święta:):) a co do spotkanie integracyjnego w przyszły piątek czyli 13 ja również jestem chętna:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
6 kwietnia 2012r. o 22:11
Z okazji Świąt życzę Wam drodzy zawodnicy : zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół. Wesołego Alleluja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
7 kwietnia 2012r. o 10:33
Ja też wszystkim siatkarkom i siatkarzom serwuję najlepsze życzenia:
Pamiętajcie gramy na trzy:
raz - wesołych
dwa - zdrowych
trzy - pogodnych świąt wielkanocnych
Wesołego alleluja! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
7 kwietnia 2012r. o 20:18
Staropolskim obyczajem duzo szynki zycze z jajem niech zajace i barany pospelniaja Wasze plany Swieta to czas wyzerki porzucie wszystkie Swe rozterki niech to bedzie czas uroczy zycze milej Wielkanocy!

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
10 kwietnia 2012r. o 15:08
rock4 napisał(a):
...Choć nie chciałbym przeszkadzać dwóm najbardziej aktywnym osobom w tym temacie :P :P :P :P :P


Ktoś musi, skoro reszta ekipy jest dość niemrawa w tej kwestii :P :P

A tak w ogóle jakieś pomysły gdzie i o której się spotykamy ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza