Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

5436
#nie_powiem nieaktywny
16 maja 2012r. o 16:26
~e.m. napisał(a):
nie_powiem napisał(a): Co Ty tam Zołza tworzysz xD nikt nie wie o co Ci chodzi :P. A może piątek o 18? ;>


Jestem również za tym, aby zacząć w piątek o godzinie 18.03 :D
Kto za, kto przeciw, a kto się wstrzymuje?


2 za, 0 przeciw, 389675 wstrzymało się. Przegłosowane :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
16 maja 2012r. o 17:52
witam wszystkich. widzę ze koniec grania w soboty a myslalam ze zalapie sie juz na ta sobote. ale trudno. pozdrawiam.

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
16 maja 2012r. o 17:54
Majka nie leć w kulki bo nie ma kto ławy grzać :P. Dawaj w piątek :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
16 maja 2012r. o 21:13
w piatek naprawde nie dam rady ja tylko w soboty jestem dostępna. ;(


Dopisane 16.05.2012r. o godz. 21:13:

w piatek naprawde nie dam rady ja tylko w soboty jestem dostępna. ;(

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 maja 2012r. o 0:38
JA PRZYJDE ;d
w liceum byłam w drużynie siatkówki,chetnie pogram ;d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9045
#madziulek92 nieaktywny
17 maja 2012r. o 1:42
~ napisał(a): JA PRZYJDE ;d
w liceum byłam w drużynie siatkówki,chetnie pogram ;d



a do jakiego liceum chodziłas? ja tez byłam w drużynie i tez chetnie sobie pogram:D :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
17 maja 2012r. o 12:22
Co za cios!!!! Stary jutro nie przyjdzie!!! AAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! Ostatnia nadzieja w przełożeniu spotkania na sobotę....
Co?
Co?
Co?
Co?
Co?
Zgadzacie się????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie powiem niezalogowany
17 maja 2012r. o 14:18
znowu tego ******* **** ******** ***** **** *** **** i **** *** ****** starca nie bedzie? no poezja ;D

a nowych zapraszamy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza