Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

211
skorn
31 marca 2016r. o 23:18
http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/lepszy-niz-policja-z-los-angeles-polak-bohaterem-amerykanskich-mediow

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
1 kwietnia 2016r. o 10:09
fobiak napisał(a): dlaczego warszyc byl patriota?
ja podwazam jego patriotyzm nie tylko z jego czynow ale i z powodu, ze nie miesci sie w ramach, podstaw patriotyzmu (mickiewicz reduta ordona)


W moim przekonaniu był patriotą, jeśli Ciebie nie przekonują do tego chociażby te teksty, do których sam wkleiłeś link, napisane przez ludzi mądrzejszych ode mnie, to ja tym bardziej Cię nie przekonam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
1 kwietnia 2016r. o 10:23
:D
[img=1459499009_7t551k2.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do wielbicieli PO i Tuska niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 10:32
"Sprawa dla ABW - dr Zbigniew Kekus demaskuje "reprywatyzacje" Tuska". Proszę wpisać w wyszukiwarkę powyższy tekst. Porażające.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do wielbicieli PO i Tuska niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 10:32
"Sprawa dla ABW - dr Zbigniew Kekus demaskuje "reprywatyzacje" Tuska". Proszę wpisać w wyszukiwarkę powyższy tekst. Porażające.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
1 kwietnia 2016r. o 12:26
Piękny Kubuś, kc.
Tygrysek aż zaniemówił :*



PS.
Pewnie będzie jeszcze niejedna okazja do kolejnego "zgodzenia się" w tej całej, ogólnie panującej, niezgodności.

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
1 kwietnia 2016r. o 15:54
kc napisał(a):
fobiak napisał(a): dlaczego warszyc byl patriota?
ja podwazam jego patriotyzm nie tylko z jego czynow ale i z powodu, ze nie miesci sie w ramach, podstaw patriotyzmu (mickiewicz reduta ordona)


W moim przekonaniu był patriotą, jeśli Ciebie nie przekonują do tego chociażby te teksty, do których sam wkleiłeś link, napisane przez ludzi mądrzejszych ode mnie, to ja tym bardziej Cię nie przekonam.


wyobraz sobie, ze teraz peowcy zaczna strzelac do pisowczykow, napiszesz ba... ale to byly inne czasy. obojetnie jak bylo, oni strzelali do polakow, ktorzy przeszli katorge a im mialo sie dobrze bo byli kolaborantami, takich w ich wieku niemcy wysylali na roboty, jesli sie niemcom nie podporzadkowali. a inteligentow takich jak warszyc wysylali do obozow koncentacyjnych, nauczycielka z boleslawca tez tam byla. zapomninasz o wannsee konferencji, tam podjeto decyzje o wytepieniu polskiej inteligencji miedzy innymi.
te bandy musieli utrzymywac chlopi, ktorych wyssala wojna, obowazkowe dostawy zniosl dopiero gierek a nalozyli je niemcy.
bandy to nieroby, ktorzy terroryzowali ludnosc cywilna. to nie moje zdanie tylko ludzi, ktorzy jeszcze zyja. pewnie, ze mozesz miec wlasne zdanie bo popieraja ciebie rzady, te, ktore dorabiaja sobie na sile ciaglosc historyczna po okraglym stole.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 kwietnia 2016r. o 16:29
Napisz cos więcej o tych ubekach i nkwd-owcach, co "przeszli katorge".

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne
REKLAMA CER-FAR zaprasza