Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~Kamil niezalogowany
13 września 2016r. o 14:37
Falco to zwykly pajac na gumce, srednio rozgarniety szympans wie wiecej i rozumie niz ten zdrajca..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 września 2016r. o 17:08
~Dementor_ napisał(a): Co ma bycie "outsiderem" do bezpieczeństwa w danym kraju


Falco twierdzi, że "outsiderstwo" Węgier to efekt polityki tamtejszych władz, a ja - że dzięki tej polityce nikt im nie wchodzi na głowę. Orban ma gdzieś marudzenie lewactwa i bardzo mi się to podoba, a że w niemieckich czy francuskich gazetach będa pisac o faszyźmie? Kogo to obchodzi?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 września 2016r. o 17:22
Dementor :)
fajnie napisany ,wyważony tekst
ja swoich prawd nie mam zamiaru nikomu narzucać ale kiedy widzę jak o oczywistych faktach -nie tylko smoleńskich ;) ''dyskutuje ''się tak jak np. powyższy Kamil to co ja mogę zrobić ?
śmieję się o tak :D
skorn -jego ulubionym tematem jest gen. Jaruzelski i ''komuna ''
co nas różni ?...ano to że ja się w niej wychowałem ,wykształciłem i coś tam jeszcze ...
Skorn zna to z opowieści i PKF
zapewne ulubionym odcinkiem jest ten ze sklepem gdzie ''puste półki i ocet''...
może warto popatrzeć na te z budowanym zakładami pracy ,szkołami ,przedszkolami ...oczywiście że część z tych kadrów to propaganda ale też te osiedla stoją ,szkoły też ...zakłady pracy kiedy zaczęły ''padać''?
może warto o tym pomyśleć
kiedyś ''1000 szkół na Tysiąclecie " a dzisiaj co?
tysiąc pomników? :D
taki skorn zapewne nawet nie wie że kiedyś do kogoś kto zbyt długo nie pracował często pukał dzielnicowy a dzisiaj?...ja nawet nie wiem jak wygląda :D
więc przepychanie się ze skornem niczego nie zmieni, podobnie jak nic się nie zmieni w moim postrzeganiu rzeczywistości :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 września 2016r. o 17:50
No znam komune z opowieści, ale mojego ojca, który był dużo starszy od ciebie. I co ty na to powiesz? Taki z ciebie weteran, skoro nie ma między nami więcej niż kilkanscie lat różnicy? Inna sprawa, że jako syn mundurowego biedy nie klepałeś, więc możesz sobie dobrze wspominać.

Jeśli piszesz o tych wielkich "dokonaniach" minionego systemu, nie zapomnij wspomnieć, co działo się w tym czasie na zachodzie, z której na którą stronę muru skakano w Berlinie i czy ten kierunek się dziś zmienił. Ile to mamy zapóźnienia względem Niemiec czy Wlk. Brytanii? 30? 40 lat?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 września 2016r. o 18:04
skorn napisał(a): No znam komune z opowieści, ale mojego ojca, który był dużo starszy od ciebie. I co ty na to powiesz? Taki z ciebie weteran, skoro nie ma między nami więcej niż kilkanscie lat różnicy? Inna sprawa, że jako syn mundurowego biedy nie klepałeś, więc możesz sobie dobrze wspominać.

Jeśli piszesz o tych wielkich "dokonaniach" minionego systemu, nie zapomnij wspomnieć, co działo się w tym czasie na zachodzie, z której na którą stronę muru skakano w Berlinie i czy ten kierunek się dziś zmienił. Ile to mamy zapóźnienia względem Niemiec czy Wlk. Brytanii? 30? 40 lat?



jeszcze raz napiszę -nie wiń za to wszystkich ludzi tamtego okresu ,tylko system ...
co z tego że mój Ojciec był ''mundurowym''?... uwierzysz że nie poszedł w ślady mojego chrzestnego :D który skończył służbę w randze pułkownika a mój skończył jako ....
wiesz co było powodem ?...zapewne też nie uwierzysz ale powodem była odmowa wstąpienia do PZPR ...
jeśli ktoś ci wciśnie ''kit'' że zakazane miał chodzenie do kościoła i w to wierzysz to napiszę ci wprost że jesteś idiotą ...rozumiesz?

kto jest dzisiaj winny że jesteśmy spóznieni do Europy?
dzisiaj nie o to pytaj tylko o to kto DZISIAJ nadal nie pozwala nam jej doganiać...
myślisz że za wszystko winię ...ów?...jeśli tak to również jesteś w błędzie ...
;)

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 września 2016r. o 18:13
Skąd wniosek, że winie wszystkich ludzi z tamtego okresu? Musiałbym winić też swoich rodziców. Winię system i obrońców systemu czyli np. ciebie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 września 2016r. o 18:18
ja jestem ''obrońcą systemu''? :|
gdzie?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 września 2016r. o 18:23
W kazdym swoim poście, o ile dotyczy poprzedniego systemu.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza