Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Antoni Macierewicz w Bolesławcu
211
skorn
18 lipca 2012r. o 23:23
Mam nadzieje, że nasi forumowi celebryci siary nie zrobią...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FaronPL niezalogowany
18 lipca 2012r. o 23:44
Zróbcie proszę na facebooku jakąś anty-demonstarcje czy coś i mnie zaproście !! Pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
19 lipca 2012r. o 0:25
~ napisał(a): oni czuja że prawda będzie porażająca, więc muszę się jakos znieczulić

ja czuję, że ktoś tu na poważnie bierze te brednie, a to już powód raczej do niepokoju ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
19 lipca 2012r. o 6:40
Konsultowałem sie z odpowiednim lekarzem - to co ma Antek jest niezaraźliwe bo jest tylko symulacją lub wyrachowaniem.Może więc być niezła rozrywka .Idę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2012r. o 7:04


Ojj... coś zbyt wiele w ostatnim czasie spotkań w BOK-MCC z przedstawicielami skrajnej prawicy.

bo kiedyś nie lubiłem PIS u ale dziś tak bym chciał do nich wrócić....bo by mnie wybrały i bym se żył i rządził i miałbym co bym chciał, a wszystkie moje też by poszły bo by uwierzyły że ja uwierzyłem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2012r. o 7:11

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2012r. o 7:44
I to się nazywa skończona beznadzieja - dno bezmyślności. "Cała Polska" nie ma dość drożyzny, wysokich cen paliw i energii, nie ma dość afer i wysokich podatków, nie ma dość zadłużania Polski, największego w historii deficytu budżetowego, bezrobocia, masowych bankructw firm (w tym mafijnie okradzionych wykonawców tych nędznych kawałków autostrad), nie ma dość przerostu zatrudnienia biurokratów, Rychów, Zbychów, Sawickich, Śmietanków. Cała Polska ma dość Macierewicza i PiSu za którego rządów wszystkie wskaźniki gospodarcze były o niebo wyższe, ceny były niższe, podatki były niższe, świadczenia były wyższe, był wzrost gospodarczy, a Polska nie ciągnęła ogonów w rankingach światowych.
Potrzeba Polakom wielu, baardzo wielu psychiatrów ;)[img=1342676648_bkom1sj.jpg]


Zmoderowano 19.07.2012 godz.10:24 - powód: Cytowanie (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2012r. o 8:21
~ napisał(a): I to się nazywa ...


Co rano otwieram oczy, widzę to samo przez 20 parę lat. I co? mam liczyć na to, że Antoni wraz z PISem będzie moim wybawcą, te buraki pełne nienawiści? Jak widzę wypowiedzi chamskiego hofmana i tego drugiego klona kaczyńskiego to mnie bierze, że takie cymbały są tam i podejmują za nas ważne decyzję.

ps. Macierewicz dla młodzieży to mistyk, oszust, człowiek absolutnego pośmiewiska dla kraju, a dla starych mocherów bohater narodowy.

Zmoderowano 19.07.2012 godz.10:26 - powód: Cytowanie (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza