Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Antoni Macierewicz w Bolesławcu
2951
#Anonim2951 nieaktywny
19 lipca 2012r. o 10:56
~ napisał(a): Podoba mi się na plakacie to - 20.07. 2012r i dodane "PIĄTEK".
To chyba dla niekumatych albo nie potrafiących liczyć. 20 lipca tego roku zawsze wypadnie w piątek, nie ma innej możliwości, więc chyba napisali to do tych z demencją starczą aby nie zapomnieli. 20.07 trudno zapamiętać a piątek to już łatwiej :)


Pozwoliłem sobie w całości zacytować Twój post 82.177.173.*** : )

Sprawdź inne plakaty.
Oczywiście w pierwszej kolejności te dla KUMATYCH ...
potem dla POTRAFIĄCYCH LICZYĆ ...
a na koniec dla NASTOLATKÓW : )

P.S.
Jak już sprawdzisz, to napisz mi na prv ile ( procentowo ) NIE ZAWIERAŁO określenia dnia tygodnia przy konkretnej dacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
19 lipca 2012r. o 11:06
skorn napisał(a): A co, na trzeźwo nie masz nic do powiedzenia?


akto powiedział,ze ja idę z nim rozmawiac? po prostu idę zobaczyć co tam do powiedzenia ma nasza gwiazda fantastyki.

Skorn idąc na grilla tez bierzesz piwo? co na trzeźwo kiełbaska nie smakuje? :>


Dopisane 19.07.2012r. o godz. 11:03:

skorn napisał(a): Mam nadzieje, że nasi forumowi celebryci siary nie zrobią...


rozwin temat? forumowy celebryta? Roman? Nowak? Jasiński? ciekawe :]


Dopisane 19.07.2012r. o godz. 11:06:

~ napisał(a): oni czuja że prawda będzie porażająca, więc muszę się jakos znieczulić


ale my juz znamy prawdę-to była zamach.Nie że jakaś brzoza,czy jakieś błędy pilotów,co to to nie.
Tak jak w "Szklanej pułapce" rosjanie zanizyli wysokośc samolotu,piloci lecieli nizej niż im wskazywały dane na pulpicie,ale zanim zaryli w ziemie Putin nacisnał czerwony przycisk i było wielkie BUM!! :]

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~babinicz niezalogowany
19 lipca 2012r. o 14:41
no lemingi dawać na Maciarewicza ile się da....
a ze to teoria spiskowa.. a że oszołom
szkoda tylko że jak był ministrem w rządzie Jana Olszewskiego i podał nazwiska osób związanych z SB i UB to takie same ujadanie było.
Minęło 20 lat i okazało się że miał rację.
Wiele lat później likwidował WSI i .... okazało się że miał racje bo w suwerennym państwie raczej nie jest wskazane by istniały rosyjskie macki.
Dzisiaj jest kolejny raz oszołomem ale ... PRAWDA sie sama obroni... lemingi dla was jest tyko chleb i igrzyska!
Po wielu tysiącach lat człowiek sie jednak nie zmienia... to samo bagno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 lipca 2012r. o 14:45
hemi napisał(a): akto powiedział,ze ja idę z nim rozmawiac? po prostu idę zobaczyć co tam do powiedzenia ma nasza gwiazda fantastyki.


Pokaż co potrafisz, mądralo. Zabierz głos na spotkaniu i zmiażdż tego rydzykowego oszołoma merytorycznie. Mam nadzieje, że Twoje umiejętności krytykowania nie sprowadzają sie jedynie do stronniczych wypowiedzi na tym forum.

To samo dotyczy każdego, kto się tam wybiera, Jegomościa, Ramaja...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
19 lipca 2012r. o 14:49
skorn napisał(a):
hemi napisał(a): akto powiedział,ze ja idę z nim rozmawiac? po prostu idę zobaczyć co tam do powiedzenia ma nasza gwiazda fantastyki.


Pokaż co potrafisz, mądralo. Zabierz głos na spotkaniu i zmiażdż tego rydzykowego oszołoma merytorycznie. Mam nadzieje, że Twoje umiejętności krytykowania nie sprowadzają sie jedynie do stronniczych wypowiedzi na tym forum.

To samo dotyczy każdego, kto się tam wybiera, Jegomościa, Ramaja...


Mnie raczej nie będzie, bo o 19.30 haratam w gałę... jak każdy fan reżimu:)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anon.im. niezalogowany
19 lipca 2012r. o 14:54
Widzę Skornie że nocka była nie za spokojna.Były włamy do śmietników?Jesteś taki rozdrażniony,nie pospałeś na wachcie! To wasi nauczają aby nadstawić drugi policzek,kiedy dostaniesz lufę w pierwszy.No chyba że ty ten dekalog tak wybiórczo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 lipca 2012r. o 15:15
Jacy "wasi"?


Dopisane 19.07.2012r. o godz. 15:15:

jegomosc napisał(a): Mnie raczej nie będzie, bo o 19.30 haratam w gałę... jak każdy fan reżimu:)


Jak już skończysz haratać, to nie zapomnij wejść na forum, by troche pokpić ze starych bab i oszołomów, ok? :)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
19 lipca 2012r. o 15:30
skorn napisał(a): Jacy "wasi"?Dopisane 19.07.2012r. o godz. 15:15:
jegomosc napisał(a): Mnie raczej nie będzie, bo o 19.30 haratam w gałę... jak każdy fan reżimu:)


Jak już skończysz haratać, to nie zapomnij wejść na forum, by troche pokpić ze starych bab i oszołomów, ok? :)


Przy całym szacunku i sympatii do ciebie zaczynasz się kręcić w kółeczko. Proszę o cytat mojego "kpienia ze starych bab" albo nazywania kogoś "oszołomem". Wiem, że erystyka to twoja mocna strona, ale nie przesadzaj.

Nie jestem fanem Macierewicza. To gość który świetnie sobie radzi w realiach dzisiejszej Polski, człowiek sukcesu. A jednocześnie najgłośniej śpiewa o "ojczyźnie wolnej". Nie zmienia to faktu, że nie zwykłem w przytoczony przez ciebie sposób nikogo obrażać.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.