Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~ niezalogowany
25 października 2012r. o 9:27
szkola jest nie do ruszenia mozna sobie ich podawac do sadu - nie ma znamion przestepstwa u poszczegolnych osob, czyli zostaje ministerstwo nauki a to znowu tez nic nie robi nawet mimo liczynych skarg ktore dostaja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~piotr niezalogowany
25 października 2012r. o 13:36
to nie prawda, ze jest brak znamion przestępstwa, moja sprawa jest w trakcie, jestem zadowolony z jej przebiegu. W tej chwili tylko walcze o wysokosc odszkodowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9652
#Szatyanka nieaktywny
25 października 2012r. o 19:51
dobrze że nie starałam się o stypendium :>


szkoła ma się bardzoo dobrze i nawet śmiem twierdzić że jest troszkę lepiej niż było :] póki co mam nadzieję że skończę ją i będę miała spokój
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2012r. o 19:54
w sobotę-niedzielę mamy zjazd, na który się wybieram....Więcej lekkości ducha życzę.. Pucio Pucio
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mila niezalogowany
25 października 2012r. o 20:03
chciałam się przeniesc, ale mi przez ponad miesiac nie zrobili mi roznic programowych. Juz nie chce, przestalo mi sie podobac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
25 października 2012r. o 23:00
A co myślicie o wykładowcach? Jaki jest poziom nauczania? Słyszałem, że z dyplomom WSM nie chcą zatrudniać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
25 października 2012r. o 23:07
Interesują mnie wykładowcy na pedagogice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mela niezalogowany
26 października 2012r. o 8:01
poziom jest niski, nic sie nie nauczysz, idz lepiej do DSW lub do innej szkoly we Wroclawiu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza