Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~paris niezalogowany
31 października 2012r. o 9:08
jak tam na prawie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~enia niezalogowany
31 października 2012r. o 13:49
Wiem o czym mówisz bo ja też czekałam od lipca ale w końcu się obroniłam w zeszłym tygodniu straszna nerwówka! Mam to już za sobą...Powodzenia, lepiej się wybierz do pani Kanclerz i porozmawiaj bo pewnie o kasę chodzi!!! Tyle mogę powiedzieć, ponieważ też w końcu się do niej wybrałam...i nalegaj na spotkanie...! Powodzenia..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
1 listopada 2012r. o 1:15
Ja u p.kanclerz byłam we wrześniu na rozmowie.Obiecała,że w ciągu 7 dni wszystko się wyjaśni (chodzi oczywiście o kasę).I do tej pory czekam na obronę (jak widać z marnym skutkiem). Sama robi listy do obron.Niektórzy z moich znajomych są już dawno po obronie, chociaż na żadnej rozmowie nie byli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lemek niezalogowany
1 listopada 2012r. o 11:47
po co wy chodzicie do takiej szkoly?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9652
#Szatyanka nieaktywny
1 listopada 2012r. o 12:42
~lemek napisał(a): po co wy chodzicie do takiej szkoly?


byłabym chyba nienormalna jakbym zrezygnowała na 3 roku ;p tyle kasy i nerwów poszło w to wszystko że teraz już szkoda nie skończyć..

przenieść się na inną uczelnię to raczej abstrakcja w tej szkole ;P no chyba że coś się zmieniło...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2012r. o 20:10
~mania napisał(a): ja nadal czekam na obrone......od lipca!!! juz mnie szlak trafia.......tyle w tej szkole!


~alma napisał(a): piszczie jak z obronami, czy jest lepiej?


studenci przed obronami...takie byki...masakra...chyba tylko dlatego takie uczelnie nadal istnieją, bo byście sobie rady na porządnej uczelni nie dali...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2012r. o 21:39
~lemek napisał(a): po co wy chodzicie do takiej szkoly?



W zasadzie to ja już nie chodzę do tej szkoły...Czekam tylko na obronę. A tak na marginesie to jak zaczynałam to nie było takiego "cyrku" :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 listopada 2012r. o 21:42
~ napisał(a):
~mania napisał(a): ja nadal czekam na obrone......od lipca!!! juz mnie szlak trafia.......tyle w tej szkole!


~alma napisał(a): piszczie jak z obronami, czy jest lepiej?


studenci przed obronami...takie byki...masakra...chyba tylko dlatego takie uczelnie nadal istnieją, bo byście sobie rady na porządnej uczelni nie dali...



Co się takich szczegółów czepiasz ?? !! To,że mają taki bałagan to nie znaczy,że tam się uczyć nie trzeba !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.