Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~student niezalogowany
22 października 2012r. o 22:21
Zajęcia na uczelni odbywają się normalnie. To na obniżenie ciśnienia.:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prawnik niezalogowany
23 października 2012r. o 7:16
problem stypendiów naukowych także powinien być prawnie zweryfikowany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2012r. o 12:43
dla wszystkich ktorzy chcieliby zamkniecia WSM - SZKOLA NIE ZOSTANIE ZAMKNIETA - informacja z pewnego zrodla
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niezadowolony niezalogowany
24 października 2012r. o 8:04
to glosujcie nogami i przenoscie sie, wtedy szkoła sama upadnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~james niezalogowany
24 października 2012r. o 8:43
Szkoła ma się dobrze , nauka trwa... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Student prawa niezalogowany
24 października 2012r. o 10:33
Na moim wydziale troszkę się pozmieniało, zdecydowanie na lepsze. Na dobra sprawę mam się do czego przyczepić, zajęcia się odbywają (choć jak dla mnie jest za mało godzin choć i tak zdaje sobie sprawę że najwięcej trzeba pracować w domu), problemów z indeksami nie mamy. pozostaje jedynie obawa o obrony...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e niezalogowany
24 października 2012r. o 11:22
Z obronami możecie mieć problemy tak jak ja , ponieważ muszę oddać kasę za wcześniej przyznane mi stypendium i dopiero wtedy będę się bronić....złość, straszne upokorzenie człowieka. Jestem w trakcie zbiórki kasy .....bo nie dysponuje kwotą do trzech tys a jutro udaję się do Pani D pokazać kwitek....złodziejstwo w biały dzień:(!!

Przestroga nie starajcie o żadne stypendium w tej szkole bo i tak będziecie musieli to oddać na koniec studiów!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Student prawa niezalogowany
24 października 2012r. o 15:42
~e napisał(a): Z obronami możecie mieć problemy tak jak ja , ponieważ muszę oddać kasę za wcześniej przyznane mi stypendium i dopiero wtedy będę się bronić....złość, straszne upokorzenie człowieka. Jestem w trakcie zbiórki kasy .....bo nie dysponuje kwotą do trzech tys a jutro udaję się do Pani D pokazać kwitek....złodziejstwo w biały dzień:(!!

Przestroga nie starajcie o żadne stypendium w tej szkole bo i tak będziecie musieli to oddać na koniec studiów!!!!!!!!!


widocznie kredyt studencki dostałaś a nie stypendium :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza