Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~ewa niezalogowany
26 października 2012r. o 8:03
nie chca zatrudniac to fakt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e niezalogowany
26 października 2012r. o 8:50
Do samych wykładowców nie można mieć żadnych zastrzeżeń nie robią problemów jeśli jesteś na zajęciach i choć trochę wykazujesz zainteresowania ze swojej strony. Natomiast do samej organizacji studiów to panuje duży bałagan administracyjny........choć w ostatnim czasie starają się to poprawić ,....wczoraj miałam obronę...po 4 miesiącach oczekiwań...i zaświadczenie odrazu dostałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ela niezalogowany
26 października 2012r. o 8:55
we Wrocławiu to byłoby nie do pomyslenia w zadnej szkole, zeby czekac tak dlugo na obrone. A kto wam zaplaci za utracone korzysci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elits niezalogowany
26 października 2012r. o 9:52
nikt nie zapłaci, a kto nie wpłacił przed obroną jeszcze wszystkiego, to niech się po cichu dogada, z którąś panią w dziekanacie żeby zrobiła bilans, bo ja miałam 900 zł nadpłaty, ze względu na fakt, iż 3 razy załapałam się na 10 % taniej, bo wpłacałam jednorazowo za semestr i po obronie pani kanclerz nawet nie chce o tym rozmawiać.
Więc przestrzegam!!!! Przez duże "P"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jane niezalogowany
30 października 2012r. o 20:13
nieprawda, że z tą szkołą nie można wygrać!!!

ja pozwałam ich do sądu za niewypłacane przez 3 lata elementy wynagrodzenia (wykładałam na tej uczelni) i wygrałam wraz z odsetkami

znam więcej osób, ktore nie bały sie jak ja, pozwały ich i wygrały

tam się liczy, że zastraszeni ludzie sobie "odpuszczą" i dlatego wszystko nadal działa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9652
#Szatyanka nieaktywny
30 października 2012r. o 20:47
jak po zjedzie w ten weekend? ktoś był? :D jakieś nowinki może są ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mania niezalogowany
30 października 2012r. o 22:38
ja nadal czekam na obrone......od lipca!!! juz mnie szlak trafia.......tyle w tej szkole!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alma niezalogowany
31 października 2012r. o 9:06
piszczie jak z obronami, czy jest lepiej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.