Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~ja1 niezalogowany
24 października 2012r. o 18:21
Ja nie miałam żadnego stypendium płaciłam im w terminach czesne i dodatkowo za różnice programowe wcale nie małe pieniądze... Prace mgr oddałam w czerwcu wraz ze wszystkimi dokumentami i do dziś nie mam terminu obrony..... jakaś kpina żebym wiedziała o tej uczelni to co wiem teraz wolała bym się męczyć bym się dalej z kpa we Wrocku...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adwokat niezalogowany
24 października 2012r. o 18:38
a do sądu nie chce ich Pani podać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e niezalogowany
24 października 2012r. o 19:46
Nie kredyt a stypendium ponieważ posiadam decyzję mi wydaną przez WSM o przyznanie mi tego nieszczęsnego stypendium :/ Więc będzie sprawa w sądzie ..........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~monia niezalogowany
24 października 2012r. o 23:27
Ja też miałam przez 3 lata stypendium socjalne.I do dziś czekam na obronę. Każą mi wpłacić niby niedopłatę za 3 lata studiów-ponad 12 tysięcy-chociaż wg obliczeń powinni mi oddać ponad 1500zł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2012r. o 7:18
~monia napisał(a): Ja też miałam przez 3 lata stypendium socjalne.I do dziś czekam na obronę. Każą mi wpłacić niby niedopłatę za 3 lata studiów-ponad 12 tysięcy-chociaż wg obliczeń powinni mi oddać ponad 1500zł


zeby Pani się nie obraziła.
Jestem zdziwiony, ze jeszcze Pani ich do sądu nie podała. Na co Pani czeka? Oni dobrowolnie pieniędzy nie oddają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adwokat niezalogowany
25 października 2012r. o 7:25
czytając Wasze komentarze nie dziwię się, ze ta szkoła cały czas działa. Wiele osób zamiast egzekwować sądownie swoje należności i prawa biernie sie zgadza na rażącą niesprawiedliwość i chętnie się stawia w roli ofiary.
Ludzie obudźcie się w końcu i zacznijcie walczyć o swoje. Jak właściciele zostaną zmuszeni do zapłaty odszkodowań i zwrotu różnych stypendiów to szkoła sama się zlikwiduje i nie trzeba będzie się prosić ministerstwa, które dużo mówi, a z działaniem jest jak zwykle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja1 niezalogowany
25 października 2012r. o 9:18
Żeby z nimi walczyć w sądzie trzeba tez mieć za co.... Zapłaciłam za studia skończyłam je teoretycznie i nic z tego nie mam dalej średnie wykształcenie, brak pracy i możliwości jej poszukiwania w branży jaka mnie interesuje bo praktycznie mam tylko średnie wykształcenie..... Patrząc na umorzone postępowanie Prokuratury po doniesieniu studentów z tamtego roku wnioskuję że nie ma to sensu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2012r. o 9:27
szkola jest nie do ruszenia mozna sobie ich podawac do sadu - nie ma znamion przestepstwa u poszczegolnych osob, czyli zostaje ministerstwo nauki a to znowu tez nic nie robi nawet mimo liczynych skarg ktore dostaja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza