Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~student niezalogowany
1 listopada 2012r. o 22:30
Zapraszam wałkoni-studentów, do nauki. Łapki z klawiatury komputera-weg! Pozdrawiam i do dzieła.!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mewa niezalogowany
2 listopada 2012r. o 7:47
przenioslam sie na obrone, a ich podalam do sadu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
2 listopada 2012r. o 10:44
~mewa napisał(a): przenioslam sie na obrone, a ich podalam do sadu


Jeśli można wiedzieć to gdzie się przeniosłaś?I zy obroniłaś się już?Bo ja dalej czekam na obronę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mewa niezalogowany
2 listopada 2012r. o 16:26
do Wrocławia sie przenioslam-bezproblemowo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 listopada 2012r. o 22:02
Potrzebuję namiary na dobrego i niedrogiego adwokata, który mógłby zająć się moją sprawą.Przez okres studiów miałam stypendium socjalne przelewane na czesne, a teraz oni chcą zwrotu ode mnie.Oczywiście nie chcą mnie dopuścić do obrony...Proszę o kontakt na [email protected] :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
4 listopada 2012r. o 11:08
Miałam taką samą sytuację, odnośnie stypendium socjalnego na drugim roku studiów. Miało ono być przelewane zgodnie z moją dyspozycją na poczet czesnego. Oczywiście nie było to czynione bo przed obroną dowiedziałam się ze brakuje tej kwoty właśnie ze stypendium socjalnego więc musiałam zapłacić tylko dlatego to zrobiłam, ponieważ od listopada mam pracę w przedszkolu. Jawne oszustwo ludzi..złodziejstwo....ale nie popuszczę im tego skończy się w sądzie.....mam dokumenty, które na pewno zainteresują sąd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adwokat niezalogowany
4 listopada 2012r. o 19:11
obie Panie maja duze szanse na wygrana w sądzie, namawiam innych aby dolaczyli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maga niezalogowany
4 listopada 2012r. o 22:48
mi każą wpłacić 1500zł za obrone, bo dostałam stypendium naukowe, które miało być przelane na poczet czesnego. I teraz brakuje na moim koncie 1500zł, nie wiem co robić, była tylko lista wywieszona, niestety nie wydawano zaświadczeń, pisałam pismo|: proszę o wydanie zaświadczenia........ale nie otrzymałam odpowiedzi. Czy moge jakoś odzyskać od szkoły te pieniądze?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza