Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

9652
#Szatyanka nieaktywny
8 listopada 2012r. o 20:46
~maniek napisał(a): po co wy do takiej szkoly chodzicie? ja to śledze sprawy w wsm jako ciekawostke podczas pracy. Nigdy bym sie tam na nauke nie udal.
Jeszcze sobie problemy robicie, trzeba prawników brać bo sami rady nie dajecie. Zostawcie ich i idzcie gdzie indziej. Sami upadną, bo ministerstwo i tak ich nie zamnknie


a myślisz że można ot tak wziąć papiery i przenieść się gdzie indziej? nie w tej szkole ...

no chyba że coś sie zmieniło po ostatnich wydarzeniach :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
8 listopada 2012r. o 20:49
Jasne zostawcie,... łatwo komuś powiedzieć jeśli zainwestowaliśmy swoje pieniądze przez trzy lata i tak odpuścić im kpina chyba jakaś "Maniek". Ja się akurat obroniłam choć czekałam cztery miesiące i rozumiem wszystkich którzy nadal czekają....nie dajcie się ludzie ...Do wiadomości Mańka wcześniej kiedy zaczynałam naukę tak się nie działo było normalnie jak w każdej szkole od dwóch lat i się popieprzyło wszystko woda sodowa do główy uderzyła.....
Trzymam kciuki za tych wszystkich co jeszcze przed..obronami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alma niezalogowany
9 listopada 2012r. o 8:00
przeciez byly instrukcje jak odebrac dokumenty i wypowiadali sie tacy, ktorzy sie przeniesli, dlaczego napadacie na Mańka?. On po prostu uwaznie czytal posty i logicznie analizowal calosc. Ja bym takze nie czekala na obrone wiele miesiecy, tylko bym sprawe do sadu oddala od razu. Ale widac sa tu masochisci, którzy takie fakty akceptują, albo są osoby bojące się wszystkiego dlatego ta szkółka jeszcze funkcjonuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~seder niezalogowany
9 listopada 2012r. o 8:04
jest problem z uznaniem kwalifikacji za granica uzyskanych w tejze szkole. Jest jakis spis szkół, które w ogóle nie powinny działać, a na tej liście jest WSM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jane niezalogowany
9 listopada 2012r. o 8:18
Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych - tu sie przepisała moja koleżanka - załatwili za nią papiery - można zapytać w dziekanacie na ul. Marynarskiej w Legnicy ( a ta uczelnia jest z Łodzie ale studia częściowo e-lerningowe)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hmmm niezalogowany
9 listopada 2012r. o 15:27
szukałam i nie znalazłam tej strony! dawaj jakieś namiary!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bacha niezalogowany
9 listopada 2012r. o 16:21
http://wsez.pl/ wyzsza szkola edukacji zdrowotnej i zarzadzania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~miłośnik szkoły WSM niezalogowany
9 listopada 2012r. o 17:11
zobaczcie sobie na którym miejscu jest WSM w rankingu szkół wyższych, bo tego na pewno nie wiecie

http://blogi.newsweek.pl/Tekst/spoleczenstwo/639811,uniwersytety-polskie-naga-smutna-prawda.html

ostrzegam, ze nie uznaja za granicą dyplomu WSM i trzeba zdawac wszystkie egzaminy jeszcze raz, zaplaciwszy za to dużą sumę w walucie, aby potwierdzic kwalifikacje i moc pracowac w zawodzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza