Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rusza szkoła Pijarów!
~Łowca absurdów niezalogowany
19 listopada 2012r. o 15:59
Ciekawe ilu teraz internetowych malkontentów i ujadaczy pobiegnie co sił zapisać swoje pociechy do tej szkoły :-D?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1078
#maksymek nieaktywny
19 listopada 2012r. o 16:20
~Łowca absurdów napisał(a): Ciekawe ilu teraz internetowych malkontentów i ujadaczy pobiegnie co sił zapisać swoje pociechy do tej szkoły :-D?


Zanim doczytałem Twoje zdanie, myślałem, ze ktoś pisze o takich ludziach jak Ty, skoro używa słowa ujadacz i malkontent :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2012r. o 16:34
maksymek napisał(a): Zanim doczytałem Twoje zdanie, myślałem, ze ktoś pisze o takich ludziach jak Ty, skoro używa słowa ujadacz i malkontent :)


Dobre!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3363
#Carloss nieaktywny
19 listopada 2012r. o 17:49
A co z klasą VI podstawówki?

www.garuda.cba.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
19 listopada 2012r. o 18:04
nie będzie naboru ani do VI podstawówki ani do III gimnazjum
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
19 listopada 2012r. o 19:00
Jeszcze jedna "reforma" oświaty w magistracie, klasy po 50 osób (w I klasie u mojej córki są 32 osoby!) i zobaczycie jak szkoła PRów będzie oblegana - i o to chodziło Burmistrzowi Romanowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 listopada 2012r. o 19:11
WujekDobrraRada napisał(a): Jeszcze jedna "reforma" oświaty w magistracie, klasy po 50 osób (w I klasie u mojej córki są 32 osoby!) i zobaczycie jak szkoła PRów będzie oblegana - i o to chodziło Burmistrzowi Romanowi.


spisek :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
19 listopada 2012r. o 19:15
Dobrze przemyślana decyzja biznesowa raczej :-)
W takiej szkole PRów potrzebni będą bardzo "dobrzy" nauczyciele, np. tacy co to mogą nie załapać się na kolejną kadencję a do biednej i przeludnionej szkoły miejskiej za nic nie wrócą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego