Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Śmierć prezydenta - National Geographic

217
#Anonim217 nieaktywny
28 stycznia 2013r. o 22:25
i co jeszcze czytałeś??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2013r. o 22:28
tieri napisał(a): i co jeszcze czytałeś??

tracę czas na pisanie z tobą,czerp dalej wiedzę z TVNu i National Geographic.Nie odpisuj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
28 stycznia 2013r. o 22:35
~ napisał(a):
tieri napisał(a): i co jeszcze czytałeś??

tracę czas na pisanie z tobą,czerp dalej wiedzę z TVNu i National Geographic.Nie odpisuj

cześć jak nara
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 stycznia 2013r. o 22:39
Poopowiadaj tieri, cóżeś wyczytał w tym raporcie.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
28 stycznia 2013r. o 22:51
podobno też czytałeś??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2013r. o 23:05
Pomijając tezę o zamachu-bardziej zastanawiało mnie dlaczego od pierwszych minut po katastrofie od razu stwierdzono że tupolew był w pełni sprawny tylko piloci zawiedli.Opublikowano tego newsa chociaż samolot jeszcze dymił a czarne skrzynki dopiero zaczynano szukać.Komisja Milera olała ten temat natomiast komisji Macierewicza wystarczyło kilka dni żeby odkryć że remont tegoż samolotu który zakończył się w styczniu 2010 wykonywała firma bliskiego współpracownika i przyjaciela Putina z czasów ich wspólnej służby w KGB.Już parę dni po tym jak tupolew wrócił do kraju wystąpiły problemy z nim w czasie akcji polskich strażaków na Haiti po trzęsieniu ziemi.Nie twierdzę że ruskie specjalnie coś tam wykombinowały ale wystarczyło że jakiś Wania czegoś tam nieumyślnie nie dokręcił.Putin i jego kompan w życiu się do tego nie przyznają bo równałoby się to z wzięciem pełnej odpowiedzialności za katastrofę.Ewentualna awaria tupolewa byłaby też niewygodna dla naszych władz.Przed wysłaniem samolotu na ten remont ówczesny marszałek sejmu Komorowski lobbował w sejmie na rzecz tej firmy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2013r. o 23:14
A tak na marginesie oświadczam że nigdy nie miałem myśli samobójczych,nie mam i nie miałem depresji,dzieci mam zdrowe i długów nigdy nie miałem i nie mam.Jestem zadowolony ze swojego życia i chcę je szczęśliwie i uczciwie przepracować do 67 roku życia :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2013r. o 0:07
http://wpolityce.pl/artykuly/45499-nasza-recenzja-filmu-national-geographic-stek-przeklaman-i-manipulacji-nalezy-im-sie-medal-od-polskiego-rzadu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza