Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

116
#moderator nieaktywny
13 września 2013r. o 19:59
gras napisał(a): Ale wydaje mi się , że ogłoszenia powinny być dla osób prywatnych a nie dla firm!!


Dobrze napisałeś , wydaje się Tobie. :)
Nie ma w ogłoszeniach zastrzeżenia o dodawaniu ich wyłącznie przez osoby prywatne. Firmy również mogą dodawać tu swoje ogłoszenia.
Gdyby było inaczej , ogłoszenia firm nie byłyby akceptowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8187
#gras nieaktywny
13 września 2013r. o 20:28
Czyli , jak mam dwadzieścia gwoździ ,różnej długości, to mam dodać dwadzieścia ogłoszeń( pod rząd) i to przejdzie przez moderację !! ;) :P


Dopisane 13.09.2013r. o godz. 20:28:

Zapomniałem dodać, kiedyś sprubuję :P

Zmoderowano 13.09.2013 godz.21:03 - powód: błąd dodawania posta (moderator)

"Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
13 września 2013r. o 21:05
Spróbować możesz , o ile każdy gwóźdź będzie miał inny numer seryjny :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8187
#gras nieaktywny
13 września 2013r. o 22:11
moderator napisał(a): Spróbować możesz , o ile każdy gwóźdź będzie miał inny numer seryjny :>

Na Pewno każdy będzie innej długości, gwarantuje :P
Tak na poważnie , to nie tylko mnie to kłuje w oczy :|
Radziłbym się nad tym zastanowić, to wasze pieniądze , pozatym miejcie wzgląd na swoich czytelników (czynnych jak i biernych - CZYTAJĄCYCH TYLKO OGŁOSZENIA :) )

"Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
13 września 2013r. o 23:22
gras napisał(a): Jak widzę 5-10-15 ogłoszeń np.(www.metrohouse.pl) to pachnie mi to reklamą za darmo!! Nie mówiąc już o przejrzystości ogłoszeń!
:/


To o czym piszesz , to jest jak sądzę to , co widzisz wyłącznie na głównej stronie , mniej więcej po środku. W miejscu tym są widoczne wyłącznie ostatnio dodane ogłoszenia i po dodaniu kolejnych , ta lista się zmienia. Na głównej stronie , po lewej stronie , pod tematami są natomiast widoczne ostatnie ogłoszenia , pod którymi ktoś się wypowiedział.
Wszystkie ogłoszenia natomiast są widoczne w zakładce BolecOgłoszenia , do której można dotrzeć z kilku miejsc forum. Tam wszystkie ogłoszenia są podzielone na działy i jest to przejrzyście ułożone.

gras napisał(a): Tak na poważnie , to nie tylko mnie to kłuje w oczy :|
Radziłbym się nad tym zastanowić,to wasze pieniądze


Radziłbym dokładnie zapoznać się z działaniem forum , zanim znów napiszesz , że kłuje Ciebie w oczy coś , co tylko wydaje się Tobie.
Każdy oglądający ogłoszenia , ma wybór pośród kilkudziesięciu działów , więc nie musi oglądać wszystkich ogłoszeń.

I o jakich pieniądzach piszesz ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8187
#gras nieaktywny
14 września 2013r. o 0:28
"WYDAJE SIĘ TOBIE" , Zacny moderatorze , że masz po drugiej stronie "idiotę" !! ??
Po pierwsze -"Radziłbym dokładnie zapoznać się z" TEMATEM tego forum (wtedy może zrozumiesz dlaczego zadałem to pytanie tutaj)
Po drugie- wystarczyło napisać : "Bo tutaj jest jak jest, po prostu" I nic się nie zmieni
Po trzecie- czemu ma służyć ten temat?? BO CHYBA NIE SUGESTIOM I ZMIANOM(według Twojego toku rozumowania)

"Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
14 września 2013r. o 0:48
gras napisał(a): "WYDAJE SIĘ TOBIE" , Zacny moderatorze , że masz po drugiej stronie "idiotę" !! ??


To Ty to napisałeś. :)

gras napisał(a): Po pierwsze -"Radziłbym dokładnie zapoznać się z" TEMATEM tego forum (wtedy może zrozumiesz dlaczego zadałem to pytanie tutaj)


Doskonale rozumiem , dlaczego zadałeś to pytanie tutaj.
Jak również wiem po Twoich wypowiedziach, że nie masz pojęcia jak działa portal i dział ogłoszeń , a na moje odpowiedzi dotyczące wyjaśnień , nie potrafisz się odnieść.

gras napisał(a): Po drugie- wystarczyło napisać : "Bo tutaj jest jak jest, po prostu" I nic się nie zmieni


Napisałem wystarczająco jasno i szczegółowo na temat poruszonej sprawy ale nie potrafisz się odnieść do tego.

gras napisał(a): Po trzecie- czemu ma służyć ten temat?? BO CHYBA NIE SUGESTIOM I ZMIANOM(według Twojego toku rozumowania)


Skoro , jak widać , nie rozumiesz tego , co Tobie wcześniej piałem na temat ogłoszeń , to Twoje sugestie są śmieszne i bezpodstawne.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8187
#gras nieaktywny
14 września 2013r. o 1:26
moderator napisał(a):

I o jakich pieniądzach piszesz ?


Inteligencją to ty najwyraźniej nie grzeszysz !!
Czy ogłoszenia firm na "głównej" zamieszczacie za darmo??
Jakiej odpowiedzi mi udzieliłeś?? (Masło Maślane)
Teraz napiszę Ci MODERATORZE jaki był sens mojej sugestii
Nie chodziło mi o pojedyncze ogłoszenie zamieszczone przez jakiś podmiot, tylko o ciąg ogłoszeń (kilkanaście ) jednego podmiotu!!
Poza tym, nie musisz mi już odpisywać bo nie lubię kaszanki.
Pozdrawiam gras

"Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza